reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

reklama
gotuje zazwyczaj jedna jarzynowa dostaje tez pomidora z makaronem lub ryzem, a takze podstawowe warzywa ale ciezko bo nie mam tu babci ani ciotki co by podpowiedziala...no nie wiem, jak czytam przepisy to znow tu nie ma wszystkich takich produktow itd
 
kurczaki tak czytam....wszystkie karmicie jeszcze piersia ja jakis miesiac temu odstawilam mala poniewaz zaczela mnie gryz w nocy tylko ladnie jadla a w dzien sie bawila:) przykro mi bylo no i malutka troszke cierpiala, 2razy wiecej sie tulila i probowala sie dostac do cyca ale nic z tego nie wyszlo:(
teraz mam maly problem bo tu we Francji jakies lewe jedzenie maja i nie ma takich produktow dla dzieci jak w Polsce normalnie plakac mi sie chce, bo naprawde nie wiec co mam jaj podawac aby przybierala na wadze i zdrowo sie rozwijala, jak mozecie to pomozcie cos:/
ja od 2 dni nie karmię cycem:)))
Młody nie ciągnie mnie za bluzkę, ale wczoraj jak próbował w południe zasnąc, to popatrzył taaaakim smutnym wzrokiem w mój dekolt i pocałował mi piersi, że mało się nie rozryczałam:(
 
ja od 2 dni nie karmię cycem:)))
Młody nie ciągnie mnie za bluzkę, ale wczoraj jak próbował w południe zasnąc, to popatrzył taaaakim smutnym wzrokiem w mój dekolt i pocałował mi piersi, że mało się nie rozryczałam:(
ojoj... na poczatku mala tez tak patrzyla na moj biust i sie tulila i marudzila ale przeszlo jej
 
ja od 2 dni nie karmię cycem:)))
Młody nie ciągnie mnie za bluzkę, ale wczoraj jak próbował w południe zasnąc, to popatrzył taaaakim smutnym wzrokiem w mój dekolt i pocałował mi piersi, że mało się nie rozryczałam:(
Ja karmię już od dawna tylko w nocy troszeczkę, w dzień mały ciągle się tuli i zagląda, ale ssać nie chce jesli już mu podam. Tak więc spoko dziewczyny:-)
 
Ja karmię już od dawna tylko w nocy troszeczkę, w dzień mały ciągle się tuli i zagląda, ale ssać nie chce jesli już mu podam. Tak więc spoko dziewczyny:-)

To niebawem zostanę chyba jedyną, której dziecko wielbi cyca ;-) Szkudnik jeden nie chce w dzień butli, ale cyca nie odmawia. Butla jest "cacy" tylko wieczorem...
 
reklama
Do góry