reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

do tej pory dawałam ryżową z Nestle (jabłko-gruszka i malinową) i robiłam na Humanie, a teraz kupiłam kilka mlecznych i 2 bezmleczne z Humany
czyli jednak lepiej przyrządzac na mm...

widzę, że te kaszki go zapychają, bo nie ma już mowy o tym, żeby zjadł więcej niż 220 ml obiadku
 
reklama
estragon my podajemy kaszki z hippa. mleczno ryżowe,mleczno przenne czy jakoś tak..
już dawno na śniadanie nie jadł kaszki, bo ostatnio ciągle kanapki na śniadanie je.. mleko dostaje po kąpieli, a w nocy kaszkę do picia :-)
w dzień dodatkowo pół jogurtu naturalnego + owoce ze słoiczka (pół słoiczka)
 
aga czyli samo mleko macie tylko raz w ciągu doby?
hmm, a może wprowadzę jogurt naturalny 0% cukru, zamiast owocowego?
dzisiaj zjadł
ok. 100 ml kaszki owocowej
220 ml zupki koperkowej z żółtkiem
ok. 80 ml kaszki owocowej
deser jogurtowy z owocami
ok. 50 ml kaszki owocowej

za dużo tego słodkiego...
 
dokładnie tylko po kąpieli jest mleko. dziś 190 ml
ja właśnie daję naturalny jogurt z danone bez cukru i owoce ze słoiczka i wcina, pierwsze 2 łyżeczki krzywi się, ale potem ładnie wcina.
opróćz tego obiadek-> jednodaniowy
 
na tym etapie dziecko powinno już jeśc obiadek dwudaniowy i tak było jak karmiłam piersią
a teraz nie wcisnę więcej
 
Ja tez jeszcze karmie i wcale sie nie zapowiada zeby Marcel wybral butle zamiast cyca

majowa_mama ja karmię cycem i będę karmić póki się da. Tzn. co najmniej do roku i nie będę w ogóle podawała butli :)

Majowa mamo nie jestes sama,ja tez jeszcze karmie i tak jak Marzena mam zamiar pokarmic do roku,moze dluzej.no i butla u nas tez nie dziala.

A czy Wasze dzieciaczki chętnie jedzą jakieś nowości, tzn. obiadki, deserki? Bo u nas to jest jakaś masakra! Dosłownie walka z wiatrakami, żeby moje dziecko zjadło więcej niż 2 łyżki czegokolwiek :-(
 
reklama
No to ja już nie wiem co z tym moim dzieckiem jest. W sumie źle nie wygląda - 10kg przekroczone więc pewnie cyc mu wystarcza i ewentualne wepchnięte pojedyncze łyżki nowości jedzeniowych ;-)
 
Do góry