reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

karmienie piersią i nie tylko

reklama
Gdzies tak do 18 roku życia mleko od krowy i od kozy piłam codziennie. Takie cieplutkie, świeżo wydojone było najlepsze. Kozuch z gotowanego melka tez uwielbiałam ;) Wiem, wiem, nienormalna jestem.......
Mleko ze sklepu mi smierdzi ;/ samego nie pije bo mi nie smakuje, jak cos to jako kakao albo dodatek np do nalesników.
Cos w tym musi być ze duzo mleka nie oznacza duzo wapnia, bo ja piłam mleka zawsze baaardzo duzo, a zęby mam bardzo słabe....


*************

Zmotywujcie mnie jakoś do odstawienia małej od piersi, PLISSSSS!!!!!!!!!!!!!!!
 
tysia - jak nie teraz to przy wyłażeniu czwórek i trójek nie będzie opcji... Jak postanowiłaś to sie za to bierz!

no wlasnie juz byl moment ze tylko w nocy karmiłam, a zaczely trójki wychodzic i d.u.p.a. Mala jak ją boli to sie rzuca na cycki. Widac ze przynosi jej to ulge. A czwórki juz mamy w komplecie.
 
tysia - bo mleko cyckowa zawiera jakiś składnik a'la znieczulenie. No i cyc kojarzy się z fajnymi chwilami z mamą. We wszystkich mądrych książkach uczą że ząbkowanie to nie czas na jakiekolwiek nowe metody i zwyczaje i podpisuję się obydwiema ręcyma...
 
tysia - bo mleko cyckowa zawiera jakiś składnik a'la znieczulenie. No i cyc kojarzy się z fajnymi chwilami z mamą. We wszystkich mądrych książkach uczą że ząbkowanie to nie czas na jakiekolwiek nowe metody i zwyczaje i podpisuję się obydwiema ręcyma...

U Nadii dopiero pierwsza czwórka wychodzi,reszta w czwórek w drodze (już widać),tylko ja mam od września nie karmić piersią (ze względu na leki,które mam brać) i na koniec sierpnia mam odstawiać.Az się boję co będzie,gdyby nie te leki,pewnie jeszcze przez zimę bym karmiła (cyc najlepiej się sprawdził przy chorobach).I w ogóle lubię karmić,a więcej dzieci mieć nie będę,więc to już ostatni raz.
 
Agnieszka - to siła wyższa... Huk wie, może Nadia sama będzie gotowa się rozstać i nie będzie tak trudno? Dziewczynki podobno łatwiej się odstawiają...
Ja sama mam nadzieję, że nie będę musiała odstawić tylko Stachu sam zrezygnuje jak przyjdzie na niego czas.
Trzymam kciuki za Was, może jakiegoś speca podpytaj? zresztą dziewczyny z forum w wiekszosci juz odstawiły.
 
reklama
Chrupcia ja Julkę karmiłam piersią także już raz przechodziłam odstawianie.Jakoś będę musiała sobie poradzić.Z Nadii jest straszny cycoch,więc łatwo nie będzie,nie ma szans,żeby sama zrezygnowała.Nie powiem,że mi nie szkoda rezygnować z karmienia, ale wiem,że jak zrezygnuję,moje życie będzie prostsze...
 
Do góry