reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

reklama
oo widzę że temat mleka był na tapecie...u nas od jakiegoś tygodnia Gabi pije gotowane mleko krowie świeże te z butelek i jest zachwycona wypija chetniej niz bebilon , ktory jest jeszcze na noc ale mysle ze jak skonczy sie puszka to już bedzie tylko mleko świeże...moje dziecko nie ma żadnych alergi i uwielbia mleko ...dziewczyny mleko modyfikowane jest oki ale nie czarujmy się to jest też niestety nabijanie kasy producentom niestety kiedyś tak nie było..a teraz jest jak jest...
powiem wam że jesli chodzi o jedzenie to nie mamy z Gabi żadnych problemów...
 
Wow, siusiu w nocniczek...
Też się nad tym zastanawiałam, ale wyczytałam, że przed 18msc dziecko nie jest świadome potrzeb fizjologicznych.
Co Was skłoniło, żeby zacząć i jak to Oli wychodzi?

Hmm... trochę pomyliłam wątki, ten jest o jedzeniu ;)
Wybaczcie, w przyszłości się poprawię
Ola czesto po nocy ma suchy papmerk wiec wtedy siusiu jezt do nocniczka inie tylko;-)


to mój pije hektolitry mleka w porównaniu
19.30-20.00 210 ml mleka
23.30 -24.00 210 ml mleka
4.00-5.00 210 ml mleka
próbowałam zamienić na wodę w nocy, żeby odzwyczaić od jedzenia nocnego, ale tylko wkur.....am dziecko

ok. 8.30-9.00 kasza lub kanapka
jakbym czytala o moim Wiktorku:no:ateraz Tadek niejadek z niego


jak mi zje 6 kosteczek chlebka wielkości paznokcia to już po śniadaniu,
2 talarki banana lub 4 maliny to cały deser
najlepiej bułka mleczna wchodzi, ale tez bez cudów
to nieduzo zjada,Ola naraz je 1 banana z malym jogurtem nat.ale widocznie tyle mu starcza


Ja kupuję Nadii paróweczki cielęce,jak je widzi,to aż się trzęsie,Dzisiaj w mięsnym w histerię wpadła,nie mogła przez szybę kabanosów wyciągnąć...:eek:
:-D


.........ja OD ZAWSZE nienawidzę mleka i piję tylko jako dodatek do kawy. W życiu też nie będę zmuszać swojego dziecka.......
podpisuje sie pod tym i moich dzieci tez nie zmuszam.Wiki czasami pije u mamy bo ma krowy ,Ola czasami zje nalesnika i tyle.
ale mam ciociev ktora przeszla na mleko kroiwie jak jasiek mial pol roku,za zezwoleniem lekarki



rzadko zagladam na ten watek wiec pisze z opoxnieniem,wybaczcie:zawstydzona/y:

Ola nie pije kakao bo zapominam (ja nie lUBIE),MUSZE sprobowac jej podac,rybki tez rzadko

a z mlekiem to tak,kto lubi niech pije kto nie to nie;-)
u mnie mleko powoduje odruch wymiotny,blee
co jestem u mamy to mowi ,przeszlabys z Ola na mleko krowie a ja nie i tyle,
ale pamietam jak kiedys od mojej mamy tzn jej krow brala mleko taka pani to ledwo wyszla zobory to spijala pianke z butelki:cool2:,bleeeeee
 
Ło, to ja Wam moze nie napisze jak ścigaliśmy sie z ciotecznym bratem kto wypije więcej - takiego świeżo wydojonego, tylko przecedzonego przez tetrę, nasz rekord to 5 litrów - we dwójkę wypiliśmy w pół godziny;-)

Edit. cztery litry z hakiem bo sprawdziłam pojemność gara i na spółkę, nie na głowę, tylko ten jeden raz aż tyle, ale tak to codziennie po litrze, całe lato
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja lubie mleko od krowy ale tylko takie max 1 dniowe, bo potem mi juz śmierdzi, i tylko zimne, po ciepłym mleku brzuch mnie boli i jest mi niedobrze
 
Do góry