reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

Powiem Ci,ze pewnie jest tak jak mowisz.moja siostra pije tylko mleko sojowe i dla niej jest jak najbardziej ok,przyzwyczaila sie.ja jakos nie przepadam,no i oba i sojowe i ryzowe maja taki siny kolor.a mojej siostrze nie przeszkadza nawet,ze jej sie w kawie zwarza:baffled:
ja kawy nie pije wiec nie mam problemu,ale moj maz je rano platki owsiane i ja czasem tez.kilka razy zrobilam je wlasnie na mleku ryzowym:sorry:szalowe nie byly:eek:
 
reklama
Czy wy nie dajecie swoim dzieciom wędzonych ryb???? Moja Agusia uwielbia wędzoną makrelę i szprotki, a w tym artykule co JustMe wkleiła jest wzmianka od wedzonych rybach od 3 roku życia......
 
reklama
Do góry