reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

karmienie piersią i nie tylko

u nas młody nie protestuje jak są grudki, fajnie wtedy gryzje i lub głośno mlaskać :-D

a dziś podałam młodemu deserek z hippa owocowy duet, czyli deser jogurtowy z owocami- niestety nie przeszło, odruch wymiotny he he, ale ja sama spróbowałam i kwaśne to było jak cholera, fuj!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam inny problem Gabrysia je cycusuia i kaszke i owocków troche, natomiast wszystkie zupy są bleee, myslałam ze tylko słoiki odrzuca ale moje tez sa bleeee pluje dalej niz widzi, jak jest mega głodna to wmusze w nia 3-5 łyżeczek ale póżniej sie zaczyna plucie i jeczenie
 
Jasiek najada się obiadkiem tak samo jak mlekiem - starcza na 4 godziny. Dziś dostał z deserkiem owocowym i łyżeczkę twarożku z koziego mleka i jak na razie jest dobrze, bo z reguły pojawiały się plamki natychmiast. Jak nic nie będzie, to jutro zwiększymy porcję twarożku i potem ewentualnie będzie go jadł na słono - ze szpinakiem, albo cukinią, jako jarskie danie.
 
A my już po wizycie u logopedy. I tak jak myślałam mamy mały problem z tymi grudkami, mam mieszać zmieloną papkę z jedzonkiem z grudkami i jak już się nauczy ładnie jeść takie zmieszane to mam zwiększać ilość papki z grudkami. ;-)
Ogólnie ładnie pokarm ściąga z łyżeczki, więc mała silikonowa jest ok, do deserków natomiast używałam tej z paczki reklamowej hippa i mam z nią poczekać aż Nikoś będzie większy bo jest dla niego za duża :-)
Mam tez podawać mu często gryzak siateczkę.
Za miesiąc do kontroli :-)
 
reklama
Do góry