reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią i mlekiem modyfikowanym

Gosha są dwie metody ściągania kamienia mechaniczna i ultradźwiękowa. Piaskowanie nie boli to jak mycie zębów ostrzejsze. Jeżeli był taki głośny pisk przy ściaganiu kamienia to były to ultradźwięki i nei powinno boleć. no chyba że masz mega wrażliwe zęby. Ja nic nie czuję przy ściąganiu choć nie znosze przez ten hałas
 
reklama
Super Asia... Jak Lenka zaskoczyła? U nas Lila nie bardzo chce pić wodę z butli, a z łyżeczki głębszej z wielką chęcią, bo może sobie wodne bąki z niej popuszczać :)
 
Jesteśmy u moich rodziców.Mama wsadziła ją do fotelika sam.,zaczęła nim bujać i wsadziła jej butelkę,na początku był wrzask ale potem zaskoczyła i wypiła z 50 ml. Potem znowu wypiła w foteliku cały czas bujając ( za każdym razem jest wrzask na początku). Dziś położyłam ją koło siebie i wypiła bez żadnego lulania :-) Może w końcu wyjdę z domu huraaaaaaaa
 
Asia, no to gratulacje kolejny krok do wspólnej niezależności :)

Emka niedawno też miałam debiut z mm i nie było tak źle, jak z wszystkim czego w związku z Lilą się bałam na początku. Przyjęła mleko dobrze, je na nim kaszki, smakuje jej, jest zadowolona. U Was na pewno też będzie dobrze :)
 
emka, a dotychczas odciągałaś do kaszek?

No nic, a ja po tygodniu naleśników...mam nawał w prawej piersi, a nie karmię już ponad tydzień. Co robić odciągnąć do poczucia ulgi? już nawet myślałam jak mnie bardzo bolało czy jej nie przystawić...
 
reklama
Do góry