reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią i mlekiem modyfikowanym

Mie, ja usuwam raz na pół roku, bo ma tendencje, normalnie powinno sie raz na rok, dopiero po ściągnięciu widać ubytki. U mojej dentystki od tego zaczyna się remont zębów. Jest nieprzyjemne ale nie boli...tak bardzo, przynajmniej u mojej dentystki;-)

gosia, panorama to podstawa, 50 dych raz na rok to nie dużo. Moja dentystyka chciała żebym miała aktualną przed ciążą, że gdyby co to będzie patrzyła do tej panoramy i będzie miała prawie aktualne zdjęcie rtg, będzie widziała układ korzeni itd.
 
reklama
No dobra, dobra pójdę. Dodałyście mi otuchy i odwagi :) Jutro lub pojutrze zapiszę się na przegląd, a potem to już się jazda zacznie.

A co do okulistki, to stąd mi się ubzdurało, że jak byłam w czasie ciąży u niej, to ona powiedziała, żebym na przegląd przyjechała jak już przestanę karmić, bo po karmieniu ta wada może mi się zmienić jeszcze (w jedną lub drugą stronę). Ale być może już czas, bo nie karmię tak często, więc mogłabym teoretycznie już teraz zacząć doprowadzać się do ładu :) W końcu wiosna idzie. A Irisson, usuwanie zęba też mnie czeka, jest taka jedna upierdliwa ósemka, która co jakiś czas mi się odzywa i życie rujnuje ;)

Dzięki raz jeszcze. Mój M znów się wkurzy, że on coś mi mówi od dawna, a koleżanki z bb doradzą, to robię od razu ;) Ach ta siła forum ;-)
 
hmm, karmienie nie ma wpływy na oczy, tylko ciąża, musiałaś źle usłyszeć, mi ciąża zmniejszyła wadę o pół dioptrii i na prawym roku nie mam praktycznie żadnej wady.
 
Mi, jak się okazało na ówczesnej wizycie w maju, czy kiedy to ja byłam, też ciąża zmniejszyła wadę. Ale dobrze, że o tym Asia wspominasz. Mam okulary w tak fatalnym stanie, porysowane szkła, że czas na wymianę. Tylko teraz połowę lekarz będę musiała pozaliczać... No ale od czegoś trzeba zacząć.
 
łee właśnie wczoraj ściagałam kamień. To nic a nic nie boli przecież to ultradźwięki. ja tego nie znosze przez ten dźwięk. Ja też ściagam co pół roku bo mi szybko się robi i tak jak u Asi tylko po tym widac czy z zębami wszystko ok. Ja właśnie zakończyłam remont. Bilans ciąży to jedno trucie i dwie plomby.:-(
ja nic nie robię ze znieczuleniem u dentysty. Nie znoszę zdrętwiałej szczęki
 
W końcu doszedł hipp 2 ha, podałam podszedł ale pudełko do tego hippa jest beznadziejne:wściekła/y: Zamiast puchy to instrukcja jak otworzyć jak złożyć, normalnie jak meble z Ikea, do puchy po bebilonie nie przesypie bo tamta ma 400 g, a to ma 500.

A i pytanie, mam jeszcze z 12 miarek bebilonu, ale podałam hippa teraz żeby jak jej nie podejdzie mieć zaraz inne mleko, a ono podeszło jeszcze obserwuje bo hipp ma więcej białka niż bebilon. No, a pytanie, czy mogę teraz dokończyć ten bebilon czy jej nie mieszać już w brzuchu?

No i dziś będę mieć wreszcie termos na nocki, jak ciepłą wodę tam wlać? tak 50, stopni? czy taką lekko ciepłą od razu do mm?
 
asia teraz możesz już wszystko. Nawet zmieszać te mleka. Zrób jej ze dwa karmienia z bebilonu i gotowe
My mamy całą noc wodę w podgrzewaczu z temp 44stopni.
 
reklama
serio odkamienianie to ultradźwięki? Ale numer. To czemu mnie tak to bolało? A piaskowanie to jest to samo? Bo ja miałam własnie ściągfanie kamienia+piaskowanie, to może to pisakowanie tak boli...
 
Do góry