reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią i mlekiem modyfikowanym

reklama
asia, wcześniej robiłam kaszki na wodzie albo dawałam sinlac, a jak tam Twój nawał?

powiedzcie mi dziewczyny, czy jak Młody miał wczoraj trochę zieloną kupę (od 3 dni dostaje mm do kaszki) ale oprócz tego jest zdrowy i nic mu nie dolega to mam coś kombinować, czy mogę dalej dawać to mm?
 
Dziewczyny co mam zrobić jak po odstawieniu mam zastój pokarmu?W jednym miejscu mam duży twardy "guzek". Od 3 dni walczę z tym i nic,już sobie wkręciłam,że będą musieli mi to wycinać chirurgicznie :no:
 
Hej dziewczyny ja już karmię tylko dwa razy na dobę cycem a tak to mm.Ale próbuje wymuszac się śmiejemy się z niej co wyrabia:-p Mała załapała butlę jak się pochorowałam na święta(zatrucie):dry: Musiała bo w niedzielę świąteczną się wykańczałam:no: tż do apteki o 3 nad ranem jechał, wzięłam silne leki i była dupa z cycowania. Zgłodniała i butla poszła:-p Od tamtej pory jest codziennie butla żeby się nie odzwyczaiła:-p Dziewczyny czym się różni Bebilon od Bebiko bo jak była mała i jadła 1 to Bebilon(do 4 mies kiedy przestała butlę tolerowac) a teraz jak się pochorowałam miałam tylko próbki Bebiko i załapała to już jej nie zmieniałam tylko Bebiko kupiłam. Niby skład ten sam tylko cena inna???:confused: więc o co kaman?
 
U nas dziecko zaczęło dbać o domowy budżet:) i teraz je mm 150, 180 w kaszce, potem raz w nocy i tyle czyli ok. 500 ml na dobę. Powinna chyba więcej ale nie chce.
 
reklama
Do góry