reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

a co to za sposob
Przelewa sie wosk nad dzieckiem i wychodza rozne dziwadla,ktore niby strasza dziecko a to lanie ma je odpedzic od dziecka.Kolezanka mi kiedys radzila zrobic takie cudo z Marcelem,najlepiej w kapieli przy asyscie meza,chyba przez klucz sie to przelewa,ale nie pamietam nawet zbytnio,nie probowalam:-);-)
 
reklama
Ja słyszałam o przelewaniu jajka nad dzieckiem, gdy strasznie płacze. Wypedza się wtedy zbuka z dziecka czy cóś.
 
Oj ja bym chciała, aby Karol był tylko na piersi. To co wyprawia wieczorami ze zmęczenia to masakra jakaś. Może dlatego, że mało śpi w dzień, bo tylko jak jesteśmy na spacerze. W domu nie ma mowy o spaniu, więc wieczorem jest tak zmęczony, że daje czadu. Nie ma mowy o ssaniu z piersi, a butlę wtrąbi migiem i śpi jak anioł.

Nie będę męczyła dziecka, widocznie taką ma potrzebę. Rano budzi się z takim uśmiechem, że rozbraja mnie i cycuś jest wtedy pysznościowy :-D
 
-j- ja pochodzę z tych samych stron co Ty stąd słyszałam też o przelewaniu jajka:tak:
a przelewali nade mną :-)bo strasznie krzyczałam jak zostałam z ciotką i wujkiem a mama była w szpitalu, miałam z 8 msc i nic to nie dało:-D
 
zapmarta wlasnie Maciektez nie chce ssac wtedy gdy jest bardzo zmeczony :tak: w koncu to wysilek dla dziecka ;-)

Zosiulenka dziecko w wieku 8msc przezywa lek separacyjny.. gdy nie ma mamy to placze bo mysli ze jak mamy nie widzi to ona juz nie wroci :tak: wiec podejrzewam ze przelewanie czegokolwiek tego nie zmieni ;-)
 
nimfii zapmarta u nas z Ala jest podobnie, jak jest zmeczona to nie może jeść bo się zwyczajnie denerwuje, wtedy chciałaby i spac i jeść jednocześnie a tak sie w jej przypadku nie da. Więc teraz robie tak, że jak widzę, że jest już zmeczona i ziewa to ją do łóżeczka kłade, ona zwylke pomarudzi tak do 10 min i zasypia bo jak przegapie to jej zmęczenie i ją zabawie lub ktoś jest w domu (goście) i z tej przyczyny jej nie połóże o czasie to jest poprostu porażka i płacze wówczas i nic sie zaradzić nie da, dlatego teraz tego pilnuje i jak jest śpiąca to kłade do łóżeczka, jak się rozpłacze to wyjmuje, przytule, ona sie uspokoi odkładam by zasnęła sama ze świadomością, że zasypia u siebie w łóżeczku i to naparwde w naszym przypadku skutkuje. Ona ładnie się wycisza i zasypia w 10 do 20 min. Przez to w ogóle nie lubi na rekach być noszona, ani bujana, ani nic takiego. Można wziąc ja na ręce, ale tylko na chwile bo później protestuje i trzeba ją odłożyć bo sie rozplacze na dobre :)
 
reklama
Do góry