reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naturalne, diety mam

reklama
a gdzie dokładnie macie ten domek? Ja męża chyba wyciągnę na kilka dni, ale gdzieś w sierpniu... może w lipcu. zobaczę. Ale my mamy rodzinę pod Grybowem. :) Taka mała fantastyczna wioska:-):tak:
ja na wakacje jadę koniec lipca początek sierpnia. Jedziemy Jurand, Julka, moja siostra i ja. Będziemy tak siedzieć i się nudzić :-D:-D:-D
 
Od dzisiaj jestem na diecie bezmlecznej , jajowej , czekoladowej itd. na 2 tyg.
kaja ma dziwne policzki :confused2:, pszesuszona skore na nich i w zgieciach stopek (obok kostki) suche plamki ...czasami tez przy nadgarstkach ...cos czuje ze pozegnam sie z mlekiem :-(...ale najbardziej to uwidacznia sie chyba po jajkach :eek:...
reszta cialka jest spoko ...

Zakupilam juz sobie mleko ryzowe ... kurde ,a jak zjesc nalesniki bez jajka :confused2:
 
a gdzie dokładnie macie ten domek? Ja męża chyba wyciągnę na kilka dni, ale gdzieś w sierpniu... może w lipcu. zobaczę. Ale my mamy rodzinę pod Grybowem. :) Taka mała fantastyczna wioska:-):tak:


moja wioska to Wyskitna i chyba nawet blizej Grybowa niż Gorlic :-p a twoja wioska to jaka?

w lipcu i sierpniu moze tez tam poejdziemy na ktorys weekend :tak: ciesza, spokouj i dobre powietrze :-p tylko nudyyy ogromne

habcia dzieki za info z basenem :tak:


lajfik wspolczuje diety :baffled: zobacz w necie na jakies przepisy, zebys nie musiala jesc w kolko jedno i to samo - tak jak ja mialam ze przez jakis czas jadlam niemal tylko chleb z powidlem jablkowym i ryz z jablkami :laugh2::rofl2: zeby sprawdzic jakie produkty zle wplywaja na Macka :tak:
 
lajfik współczuje diety - ja na takiej jestem prawie 4 m-ce i na łeb dostaje. to ciągłe sprawdzanie w czym jest mleko i jaja jest upierdliwe - wychodzi na to,ze niewiele mozna jesc. ja pije mleko sojowe - lepsze od ryzowego jest i ma wiecej bialka i jem sery kozie. musisz czyms uzupelniac białko i wapń bo Ci dziecko wyssie wszystko z kosci i zebow. jedz tez duzo szpinaku i ryb z puszki. jak taka dieta trwa tylko 2 tygodnie to spoko, gorzej jak dluzej. i mi lekarka powiedziala,ze mleko to najgorszy syf i nawet jak zaczne jesc nabial to mleko na samym koncu
 
moja wioska to Wyskitna i chyba nawet blizej Grybowa niż Gorlic :-p a twoja wioska to jaka?
Moja to Krużlowa :-D patrzyłam na mapę - 13 km od Wyskitnej (chociaż blisko, to nigdy nie słyszałam o niej). I do Grybowa mamy tyle samo kilosów :-D

I okazuje się, że taki mały Grybów a może być pępkiem świata ;-):-D
 
reklama
lajfik współczuje diety - ja na takiej jestem prawie 4 m-ce i na łeb dostaje. to ciągłe sprawdzanie w czym jest mleko i jaja jest upierdliwe - wychodzi na to,ze niewiele mozna jesc. ja pije mleko sojowe - lepsze od ryzowego jest i ma wiecej bialka i jem sery kozie. musisz czyms uzupelniac białko i wapń bo Ci dziecko wyssie wszystko z kosci i zebow. jedz tez duzo szpinaku i ryb z puszki. jak taka dieta trwa tylko 2 tygodnie to spoko, gorzej jak dluzej. i mi lekarka powiedziala,ze mleko to najgorszy syf i nawet jak zaczne jesc nabial to mleko na samym koncu
maly ma skaze ????
Ja nie wiem co szkodzi Kai ...musze posprawdzac pare rzeczy bo nie wiem ...moze to pomidory moze czekolada ,a moze jajka ???? :eek::eek::crazy:

gdzie twoj maluszek ma wysypke ???? I czy ma jeszcze jakies objawy oprocz skornych ?
 
Do góry