reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

reklama
Wlasnie sie dowiedzialam , ze Wiola to za mnie zrobila!!
Milo z jej strony! Dziekuje Wiolu!!! Napisalam juz o tym i mam nadzieje ze sie nie powtorza te problemy, bo teraz wszystko funkcjonuje i nie wiem czyja to zasluga!!!
 
Wiolu absolutnie nie mam za co sie gniewac!!! Poprostu sie tego nie spodziewalam!!! Dziekuje ci za to!!!
 
My jak narzie to tylko na
jabłuszku.Chce jej dac coś innego ale ma te zielone kupska no i niewiem czy to po tych syropach........:confused: :confused:
 
Nie wiem co się dzieje, ale moja też ostatnio więcej pije herbatki z Hippa niż je, a karmię piersią... dzisiaj od rana ssała cyca 2 razy i to po 5 minut, a jest 19 (wstała o 10):szok: a jabłuszko z bananami i brzoskwiniami wcinała, aż jej się uszy trzęsły:tak: jak tak dalej pójdzie to zrezygnujemy z karmienia piersią:-( Wieczorami i tak już dostaje Bebiko, bo jak widzi cyca to dostaje spazmów:-(
 
Izuniu nasze maluszki juz same zaczynaja decydowac co chca jesc, to takie male cwaniaczki, bo wybieraja to, co smaczniejsz, a raczej slodsze:tak: niestety:-)
 
reklama
Do góry