reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

Ja tez bym gotowala chetnie sama, ale tutaj to wszystko naszprycowane nie wiadomo czym, to na razie podajemy sloiczki i mam taki plan ze bede tak robila do 6 mies, a pozniej to juz sama mu bede "produkowac" rozne pysznosci;-)
 
reklama
Moja Nadia wcina wszystkie warzywa i deserki bardzo chętnie.Ale za to mięska mi nie chce tknąć :-( :-( Krzywi sie i płacze i już po jedzeniu.:baffled:
 
no to cieszę się, że nie jestem sama:tak: Ja też po 6 miesiącach będę urozmaicać Adasiowi dietę. NIektóre kobiety uwazają mnie za wyrodną matkę bo ja Adaśka nawet nie dopajam (nie domaga się picia no to po co mam wlewać w niego wodę:eek:), czasem kiedy boli go brzuszek dostaje Hippa koperkowego. Ostatnio kiedy był chory to mało jadł i wklęsło mu troszkę ciemiączko chciałam mu podac wodę z glukoza ale nie chciał:zawstydzona/y: w sumie to nawet smoczka dobrze nie umiał chwycić choć wcześniej nie było z tym problemu a teraz to ani butelki nie umie ani normalnego uspokajacza:baffled: Ostatnio to tylko przy cycu usypia:zawstydzona/y: a odkładany do łózeczka płacze w niebogłosy:no: w sumie to od samego początku Adaś preferował tylko i wyłącznie smoczek CAnpol Babies okrągły kauczukowy, ale generalnie ciężko je dostać więc kiedy się zniszczyły to próbowaliśmy silikonowych okrągłych Aventu, jakiegoś aptecznego okrągłego kauczukowego z powietrzem w środku i płaskiego kauczukowego bez skutku tylko je dziamdzia i wypluwa:-(a bez smoka ni e umie zasnac... dzisiaj obdzwoniłam pół Krakowa i udało mi sie go upolowac, odłożone w sklepie czekaja na Krzyska:happy::happy::happy: kurcze a przed tymi remontami to usypiał ładnie podczas zabawy nawet gdy był zmeczony, teraz to w sumie tylko na spacerze sie wysypia:baffled:

amko strasznie sie ciesze ze wreszcie udalo Ci sie znalezc dobrego lekarza. To naprawde bardzo wazne. A tamtych konowałow przez ktorych jadłas tylko ryz z jabłkami to bym sama zmusiła do takiej diety zeby pochudli po 25kg:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Aaa, dzisiaj sobie zrobił malinkę na dolnej wardze od ssania jej a ile się przy tym namlaskał dosłownie robił odgłos końskich kopytek klo - kla, klo - kla;-)
 
Corsini może masz racje.Ciocia mi przywiozła z Niemiec z hippa po 4 miesiącu jakieś mięsko z ziemniaczkami.Może naprawde potrzebuje malutka czasu na przyzwyczajenie sie do tego smaczku.
A tak na marginesie,niektóre mamy to mnie naprawde zaskakują:confused: :confused: spotkałam pewną znajomą która tez urodziła dziecko w lipcu.No i ona mi opowiadała ze jej malutka Zosia wcina razem z nimi ziemniaczki kluski z sosem i buraczki .I to już wcina tak sobie 1,5 miesiąca.No a monte to ponoć uwielbia.:baffled: :baffled: :confused: :confused:
 
Oj znam takie przypadki. Moja znajoma dawała swojej córczce wiejskie mleko prosto od krowy:szok: i zaoferowała, że też może takie przynosić dla Szymka, bo ponoć jest rewelacyjne na kolki. Szok...
 
jej ja tez znam takie przypadki...i o dziwo maluszki mają się dobrze,moja koleżanka ze szkolnej ławki tak właśnie szybko wszystko wprowadzała a ja tylko zawsze buzie ze zdziewienia otwierałam:-D chociaż ja to zawsze wolę dmuchac na zimne i bałabym się tak :confused: a propo karmienia latałam dzisiaj po stronkach z przepisami dla maluszków jesoo jaka tego jest masa to szok;-) wkleje ze dwa może skorzystacie?:happy:

http://www.dzieckook.pl/kuchnia/index.php3?

http://www.karmieniealergika.pl/
 
Ja też jestem za powolnym wprowadzaniem wszystkiego. Przecież dzieci mają jeszcze czas żeby wszystko spróbować.
 
reklama
amko strasznie sie ciesze ze wreszcie udalo Ci sie znalezc dobrego lekarza. To naprawde bardzo wazne. A tamtych konowałow przez ktorych jadłas tylko ryz z jabłkami to bym sama zmusiła do takiej diety zeby pochudli po 25kg:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

KASIEK dobry pomysł! Konowałów na głodówkę!!
Oj dobry pediatra to podstawa!
 
Do góry