reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

K@siek ,ja nadal karmie piersia ale podaje co jakis czas odrobine czegos nowego tylko po to by nie bylo pozniej problemu z przyzwyczajeniem Allanka do roznych smakow i juz teraz moge zaobserwowac czy jest na cos uczulony czy nie! Ale to co podaje mojemu dziecku i tak nie zastepuje mu mojego mleczka!!!
 
reklama
Rozumiem:tak: nam lekarz jeszcze kazał się wstrzymać z dodatkami, no chyba żebym bardzo chciała a... nie chcę;-) w ogóle to mam ambitny plan sama te wszystkie zupki przygotowywać, zobaczymy co z tego wyjdzie;-)
 
Hihihi, powodzenia Kasiu!!! Informuj nas czy ten plan funkjonuje!!! Ja na taka ilosc co daje Aöllankowi to nie mam nawet garnka!!! Tak malutko mu daje!!! Cyce mam wieksze niz te sloiczki!!! hihihihi
 
k@siek - ja zaczelam jabluszko z bananem od wczoraj dopiero podawac a tak mala byla tylko na mleku (od trzech tygodni juz tylko na modyfikowanym).
Czy wszystkie wasze dzieci lubia te jabluszka??? Bo ja juz sama nie wiem czy ona nie chce jesc bo nie wie jak albo czy denerwuje ja lyzeczka w buzi albo czy jej nie smakuje. Jedzenie dzis wygladalo tak ze krzywila sie niemilosiernie ale z drugiej strony przyciagala mi reke z lyzeczka do buzi, z tym ze mi sie wydaje ze ona chciala te lyzeczka sobie bardziej dziaselka posmarowac niz zjesc z niej jabluszko. No wiec poszlo pol sloika (oczywiscie wszystko na ubranie, bo pieluszka przesiakla) a najlepiej jej to sie to jabbluszko z raczek zlizywalo. W ogole mam takie wrazenie ze najchetniej by rekami jadla...Marchewka czeka w pogotowiu ale myslalam ze odczekam i popatrze czy nie jest na jablko uczulona....
Jakos cienko to widze to jedzenie lyzeczka...
 
Jagusiu cierpliwości, moja za pierwszym razem tez nie wiedziala co zrobić z jablkiem-trzymała na języku , krzywiła sie ale nie chciala połknąć:-Dśmiesznie to wyglądało, ale z każdym kolejnym razem było coraz lepiej a teraz jak juz widzi łyżeczke to sama dzioba otwiera i czeka aż jej dam jeść:laugh2:Moja lubi wszystko bez wyjątku:happy:tylko nie po wszystkim czuje sie najlepiej:laugh2::-p
 
moja nie lubi jabłuszka za kwaśne chyba bo sie tak krzywi daje jej z marchewką i smakuje tak samo dodaje do zupki jarzynowej bo to lubi i przemycam jej tam jabłuszko i marcheweczki więcej ;-) a dzis na próbę kupiłam szpinak z ziemniakiem na poczatku tak sie krzywila ale zjadła i dziobek otwierała :laugh2:
 
K@siek nie jestes sama, moja Julcia tez tylko na samym cycu, na razi nie myslelam zeby cos wprowadzac, moze za 2-3 tyg sprobuje jabluszka, zobaczymy
 
U na smaly tez na poczatku nie chcial jesc, ale to chyba wyniaka ze tego ze nasze szkraby po prostu nie potrafia jeszcze jesc z lyzeczki. A tera zpo kilku probach otwiera dzibka i tak smiesznie mlaska, jutro podaje marcheweczke, mam nadzieje ze bedzie mu smakowalo. A na razie daje tylko ko deserki i raczej w temp pokojowej, czasami podgrzewam, jak wyciagne z lodowki, zeby nie mial akiego zimnego.:tak:
 
KASIEK, KAAALA przyłączam się do mam karmiących tylko piersią:-)
Ja mam ambitny plan wprowadzać pokarmy stałe dopiero po 6miesiącach. Z łyżeczką nie powinno być problemu bo Antek od początku miał podawane lekarstwa na brzuszek z łyżeczki i sobie radzi.
 
reklama
Moj Witek bardzo lubi zupke jarzynowa i wszelkiego rodzaju nowosci.Zaczal juz nawet mniej jesc rano zeby kolo14-tej wrabac 210-230 ml zupki:szok: potem kolo17-tej je tez malo bo na kolacje przed snem zjada 260 ml mleka z kaszka kukurydziana:tak::-)
Zupke ostanio gotowalam sama bo mama mi kupila warzywka na hali od jakiejs baby(podobno ze wsi)Nic mu po tym nie bylo wiec chyba bede gotowac bo jednak to wychodzi duuuuzo taniej niz sloiczki:tak:
 
Do góry