reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszkow

No moj maly dostal dzisiaj druga polowe jabluszka i tak zajadal, ze az mi sie smiac chcialo. No i nie ma uczulenia, ale poprzednio cos bylo. Moze to platkach, bo mu mieszalam z jabluszkiem, bo nie chcial jesc. Musze teraz sprobowac znowu te platki, ale troche mi go szkoda, taki krolik doswiadczalny z niego.:-(
 
reklama
no ale bedziesz wiedziala przynajmniej czy to faktycznie platki,wiec z dwojga zlego w przyszlosci juz mu ich nie dasz...No niestety inaczej nie sprawdzimy co uczula nasze brzdace.:-(
 
Wlasnie , niestety my musimy testowac roznosci na naszych dzieciach bo tylko wtedy bedziemy madrzejsze!!!
A moj dostal jakies owocki na noc i tak ladnie spal tylko nie wiem czy to dzieki temu papu???
 
Dalam dzisaj mu te platki i jabluszko i nic ( na razie), jak sie ciesze. Nawet ladnie zjadl i dzobka otwieral po wiecej.;-) :-)
A dziewczynki jak dajecie kaszke, na kazde karmienie? Bo ja na razie tylko dalam mu raz na karmienie ale mleczka jeszcze troszke dopil i nie wiem czy dawac na kazde czy tylko raz na dzien:baffled:
 
Ja jeszcze nie daje kaszki,Wiki narazie pije samo mleczko..mam zamiar jej dac w grudniu jak bede wPolsce bo tutaj sa syfiaste:dry: kaszki,ze nawet ja bym ich nei chciala jesc...a ta kaszke to jak mu dajesz w butli? mieszasz z mleczkiem czy sama?
 
Jagusiu ja podgrzewam ,zupki żeby były cieplutkie ,lepiej smakują a deserki tak na chwileczkę wkładam do podgrzania
Mój dostaje już cały czas kaszkę w butelce ,on nie chce pić samego mleka a teraz jak jeszcze zmieniliśmy na Nutramigen to pewnie wogóle by nie wypił
A co do mleczka z kaszką to najpierw robię mleczko mieszam a potem dodaje kaszki
 
reklama
Ja robię dokładnie tak jak Wiola. Zupki i deserki podgrzewam, a kaszkę dodaję do każdego mleczka i mój Szymek pije wtedy z butelki. Ja na 180 ml mleka daję niepełne dwie miarki kaszy.
 
Do góry