reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki/pokoje marcowych brzdąców

Zobacz załącznik 427280narazie nie skonczony kacik ale juz skrecone mebelki reszta pozniej bo panele dopiero sa i sciany i panele scienne umyte a komode potem sie odsunie ale jutro dalsze noszenie mebli ;-)
 
reklama
Rany! Jak ja Wam zazdroszczę! A ja tak jestem w tyle z pokoikiem dla Małej:-(. I przez to co raz bardziej jestem nerwowa. Niby mam jeszcze trochę czasu ale i tak boje się, że nie zdążę....
 
Nasz skromny naciągany mocno kącik..


Oby udało sie przenieść.. Ale swoje miejsce na ziemi synuś już ma :)
Kołysia:

Zobacz załącznik 426449
Tutaj na półkach beda z IKEI materialowe pudelka na ciuszki ktore leza na przewijaku :zawstydzona/y:
Zobacz załącznik 426450
Zobacz załącznik 426451
Ostatnie pranie ..karton oczywiscie tez zniknie :sorry:
Zobacz załącznik 426452

Angel kącik skromny, ale za to ile miejsca na miłość ;-) Znam osoby, które od początku miały wszystko - duże pokoje pełne najdroższych zabawek, a tęskniły tylko za jednym - za miłościa rodziców, Jestem święcie przekonana, że u Was tego najważniejszego nie zabraknie, bo to widać po Tobie i Twoim J., a cała reszta nie jest ważna - choć będzie w swoim czasie.

Atan kocham tę żyrafkę - gdybym kupowała łóżeczko, to pewnie takie same. A tak mam żyrafe tylko na koszuli nocnej :-)
 
aj dziewczyny szalejecie! Pięknie!
A ja jeszcze nie zdążyłam kupić Jagodzie tapczanika:-( wrrr muszę moje starego nakręcić i w ten weekend pojedziemy już chyba:wściekła/y: bo mała mi się nie odzwyczai.... Muszę jeszcze wyszorować łóżeczko i wyprać pokrowiec z materacyka (na szczęście zainwestowaliśmy w porządny materacyk i się nie wydusił w żaden sposób...>
 
hello

pokoiki ładne,ładnie urzadzone mebelki takze ;] teraz tylko rodzic tn najwczesniej za 4 tygodnie !!!!


my nie robimy pokoju bo mala z nami bedzie do roku czasu mieszkac haha w sypiali wiec do mebli co teraz mamy dolaczy po prostu łozeczko i tyle ;]


ale potem robimy machniom z pokojem syna i on wraz ze siorka bedzie mieszkal w sypilani a my do mlodego pokoju wtedy bede od nowa urzadzac ;] od malego pokoj w blogu na zamknietym widac i chyba nawet foty tez wklejalam kiedys ?(skleroza) wiec cąły asortyment pojdzie do sypialni tylko fototapete znow bede musiala kupic bo ta z jego pokoju raczej sciagnac i przeleic sie nie da a szkoda bo duzo kosztowala i fajnie wykonana!
 
reklama
Do góry