reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kąciki/ pokoiki naszych Maluszków :))

Dzięki dziewczynki :-D
Pscólko, ja to jestem totalne beztalencie :-Dkocyk na szydełku tez lepiej wygląda na focie niż w rzeczywistości, ale co tam :-D Małzon za to ma talent, to prawda, kiedyś nawet wygrał konkurs w szkole (córce malował obraz mikołaja ) i córa potem miała 6 z plastyki :-D
Generalnie, to powiem Wam, że mój mąż jest chyba bardziej zaangażowany niż ja, ale on nie dopuszcza złych mysli, a ja nimi żyję codziennie :baffled:
 
reklama
hej :)
śliczne literki... podoba mi się :-)

ja dziś skończyłam (uff) pierwszą pieluszkę - jest obszyta i ma wyszyte imię. nie jest to pierwsza klasa... ale następna będzie lepsza :-) jak zrobię drugą i wypiorę to wam pokażę :-)
niestety my z uwagi na pasiastą tapetę w pokoju niewiele dekoracji możemy zastosować... ale odbiję sobie jak już będę jej szykować nowy pokoik - taki tylko dla Niej :-D
 
Bishopka sliczne literki!! Pozwolisz, że skradnę twój pomysł i tez zrobię takie dla mojego Dominika?:-)

U nas pokoik prawie ukończony! Brakuje jeszcze bordy i naklejek na ścianę w kąciku do przewijania i nad łóżeczkiem :) Gdy Wszystko będzie gotowe pochwalę się pokoikiem:-D
 
Julianko, oczywiście:-) zawsze to duzo taniej niz zamówić takowe na allegro, a jaka przyjemność z wykonania:happy2: Czekamy na fotki...
 
Heloo mamuśki :-), nareszcie moge pochwalic sie skończonym pokoikiem naszych dziewczynek :-) jestem bardzo zadowolona, Julcia także bo w końcu doszło jej wyczekane łóżko "księżniczki", która jest teraz na tapecie od miesiąca :-D:-D
a więc...
kącik Lenki 20130323_101828.jpg
" księżniczkowe " łoże z właścicielką :-D:-D:-D:-D 20130323_101834.jpg

Ach....no i kołyska dla Leny ( bedzie stała u nas w pokoju ) ogólnie przewiduje jej użytkowanie gdzieś na ok 6 miesięcy :tak:
20130324_220132.jpg
 

Załączniki

  • 20130323_101828.jpg
    20130323_101828.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 180
  • 20130323_101834.jpg
    20130323_101834.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 177
  • 20130324_220132.jpg
    20130324_220132.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 173
reklama
Do góry