reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

jejku dziewczyny... ale macie śliczne te kąciki i pokoiki dla maluszków. tak Wam zazdroszczę tego urządzania, malowania itd.
my obecnie mieszkamy w wynajętej kawalerce i nie możemy po prostu ani malować ani kleić, zwłaszcza że będziemy tu do końca czerwca, a w naszym nowym domku narazie tylko kolorki na ścianach w pokoju Michałka zrobione, potem chciałabym żeby kolega wymalował mi na jednej ścianie takiego olbrzyyymieeeego tygryska :-)
 

Załączniki

  • kr
    kr
    11,9 KB · Wyświetleń: 85
reklama
eczko1.th.jpg


Uploaded with ImageShack.us to i ja sie pochwalę kącikiem naszego synka... Zastanwiamy sie tlyko czy malować tego misia czy jakieś obrazki powiesimy i git ;D
 
Ostatnia edycja:
Elwiwas ja bym jakieś kolorowe obrazki chyba dała. My zdecydowaliśmy się nad łóżeczkiem na naklejki piankowe z serii z Kubusiem puchatkiem, są fajne kolorowe, tylko kurde jakoś ostatnio deficyt na nie panuje albo ja mam takie szczęście, same królewny zostały jednego kubusia dorwaliśmy tylko:baffled:
A kącik super:-)
 
elwiwas czy misiek czy obrazki to i tak będzie dobrze.. ja bym tylko została w tonacji zbliżonej do koloru ścian i łóżeczka ;-)
 
anuszek nie przejmuj się już niedługo będziecie na swoim a kolory w pokoju Michałka świetne.
elwiwas fajnie to wygląda i jak rzeczywiście będziesz coś zawieszać nad łóżeczkiem luba malować to w pastelowych kolorach będzie fajnie,
 
Pochwalę mojego to jego wczorajsze dzieło motylko i karuzela.

Zobacz załącznik 238413
super, mała jeszcze się nie urodziła, a w łóżeczku pełno miśków leży ;-)
jejku dziewczyny... ale macie śliczne te kąciki i pokoiki dla maluszków. tak Wam zazdroszczę tego urządzania, malowania itd.
my obecnie mieszkamy w wynajętej kawalerce i nie możemy po prostu ani malować ani kleić, zwłaszcza że będziemy tu do końca czerwca, a w naszym nowym domku narazie tylko kolorki na ścianach w pokoju Michałka zrobione, potem chciałabym żeby kolega wymalował mi na jednej ścianie takiego olbrzyyymieeeego tygryska :-)
miałam wcześniej dokładnie takie kolorki w pokoju :tak: a pomysł z tygryskiem mi się podoba :tak:

eczko1.th.jpg


Uploaded with ImageShack.us to i ja sie pochwalę kącikiem naszego synka... Zastanwiamy sie tlyko czy malować tego misia czy jakieś obrazki powiesimy i git ;D
elwiwas, jak masz jeszcze siły i ochotę, to pewnie maluj sobie misia, a jak mniej, to kup kilka obrazków i też będzie ok..
misia zawszem mozna później domalowac :-)
 
reklama
No no, Dziewczyny jestem pod wrażeniem. Jakie to umiejętności wychodzą na światło dzienne wraz ze spodziewanym bobaskiem.

Dawno mnie tu nie było, a tu takie talenty malarskie jak: Chrupcia, anuszek (fajny dobór kolorów), Oleśka (kwiatki dla chłopca też moga być a co?),
olamala, motylki i karuzela bardzo ładne

Ja jeszcze raz mogę Wam pokazać malowidła u moich dziewczynek w pokoju. Tygrysek i kubuś mają ponad 1 metr. A ta plamka na ścianie, to niestety chyba ziarenko piasku z wakacji ;))

Niebawem pokażę Wam malunek (szablonowy) nad łóżeczkiem Malutkiej, ale jeszcze musze domalować 3 małe elementy, bo ich nie był ow szablonie ;))
 

Załączniki

  • DSC_5626kb.jpg
    DSC_5626kb.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 67
  • DSC_5623tyg.jpg
    DSC_5623tyg.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 61
  • DSC_5622kp.jpg
    DSC_5622kp.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 60
Do góry