reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

udało się ;) wrzuciłam do grupy fotki Hanusiakowego pokoiku :)

Pięknie :tak:

Tiger jestem pod wrażeniem!

U nas na razie wszystko pochowane w szafach, a łóżeczko i wózek wywiezione do rodziców, no i w sumie jeszcze do końca nie postanowiłam gdzie umieścimy maluszka. Mieszkamy w kawalerce i uwierzcie, że to naprawdę nie jest łatwe zadanie Dziś wyjeżdżamy do rodziców na weekend i przywieziemy wszystkie graty, a w przyszłym tygodniu zacznie się "szaleństwo dekoratorskie" ;-) czyli ustawienie łóżeczka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jeszcze raz mogę Wam pokazać malowidła u moich dziewczynek w pokoju. Tygrysek i kubuś mają ponad 1 metr. A ta plamka na ścianie, to niestety chyba ziarenko piasku z wakacji ;))

w aparacie oczywiście, bo też tak durnowato napisałam...

Ania.K
dziękuję...Kiedyś pisałam jak to namalowałam.
 
corina super :-) widzę, że wszystko masz już gotowe..
u nas kołyska małego będzie stała przy naszym łóżku a ściana będzie za jego główką, dlatego żadnych naklejek czy malowideł jeszcze nie planowałam..

Tiger Twoje malowidła są super :-) ja nie znam nikogo tak utalentowanego, aby mi cos malnął ;-) na ścianie
 
corina super :-) widzę, że wszystko masz już gotowe..
u nas kołyska małego będzie stała przy naszym łóżku a ściana będzie za jego główką, dlatego żadnych naklejek czy malowideł jeszcze nie planowałam..

Tiger Twoje malowidła są super :-) ja nie znam nikogo tak utalentowanego, aby mi cos malnął ;-) na ścianie

Jam nie taka utalentowana ino pomysla mialam, a raczej ściągnęłam od szwagierki, choc nie wiem czy ja tak samo wszystko robiłam jak Ona, bo Ona bardziej utalentowana ode mnie i mogła cos sama wykonać.

Ale było to tak. Pobieraj lekcyje ;))

1. znaleźć interesujące nas kształty, postaci itp w necie
2. zgrać na nośnik, dyskietkę, etc.
3. wydrukować na dużym formacie (ja mam na osiedlu taki punkt)
4. wyciąć po konturach
5. odrysować te kontury na ścianie (przykleiłam wzór do ściany zwykłą taśmą )
6. linie wewn., jak np. nosek, oczka, uszy, załamania ubrań itp. odrysować mocno ołówkiem na papierze tak, aż odbiją się rowki na ścianie (ja mam zamalowaną tapetę, więc u mnie papier ładnie się poddał ;)) Trzeba sprawdzać odchylając lekko kontur, czy dobrze się odbiło.
7. to odrysowane poprzez uciśkanie poprawić ołówkiem oczywiście
8. i szaleć farbami :))

Jak widac działa, choć jest trochę mozolne i pracochłonne.

Powodzenia, czasu jeszcze trochę jest :))
 
tiger- gratuluje dobrego pomysłu i świetnego efektu końcowego :)

My cały czas myślimy, widziałam na allegro fajne postacie zwierzątek i chyba je wykorzystamy. W jakimś sklepie widzieliśmy ciekawy pomysł. kolorowymi farbkami namalowane, górki, pagórki a na tych górkach- pagórkach przyklejone zwierzątka. I tak myślimy zrobić... papier samo przylepny juz zakupiony teraz tylko musimy sie zdecydować. Zastanwiam sie czy ktoraś mnie zrozumiała ;)
 
reklama
Do góry