reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

Oleska - najważniejsze, że dzieciaki mają swój kącik :) I do tego bardzo kolorowy co będzie pobudzać zmysły :) A płeć to dopiero zaczynają "czuć" w wieku 4 lat!
Mi się podoba:)
 
reklama
Oleśka jeśli efekt Twojej pracy to brak zdolności dekoratorskich to wolę nie myśleć jak by to wyglądało gdybyś je miała!
bardzo ładny pokoik :yes:





pytanie z innej beczki.. gdzie zamierzacie umiejscowić przewijak?? cały czas myślałam o komodzie ale coś mi tam nie pasuje, ponad to musiałabym ją przerabiać i finalnie chyba przewijak znajdzie się na łóżeczku.. czy to nie będzie w jakiś sposób przeszkadzało bejbiakowi?? :confused:
 
Oleśka kąciki dla maluchów prześliczne:tak:
A kto powiedział, że kwiatki to tylko dla dziewczynki?
Pasują dla chłopca także jak najbardziej!!!:tak:

Moja kluska będzie leżała parę miesięcy w kołysce - pamiątce, która zrobił jej pradziadek.
Jak podrośnie to pomyślimy o łóżeczku dopiero :)
 

Załączniki

  • DSCF2364.jpg
    DSCF2364.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 61
pytanie z innej beczki.. gdzie zamierzacie umiejscowić przewijak?? cały czas myślałam o komodzie ale coś mi tam nie pasuje, ponad to musiałabym ją przerabiać i finalnie chyba przewijak znajdzie się na łóżeczku.. czy to nie będzie w jakiś sposób przeszkadzało bejbiakowi?? :confused:

Moje myśli szły ostatnio tym samym tropem:tak: i najpierw na pewno będę miała przewijak na łóżku- maluszek zajmuje najpierw tak mało miejsca, że nie sądzę, żeby w ogóle był dylemat z przewijakiem:tak"

Oleśka, śliczny ten ogród na ścianie i też uważam, że spokojnie możesz pomyśleć o zmianie w bliżej nieokreślonej przyszłości!:tak:
 
Oleśka bardzo ładny pokoik:) I podobnie jak dziewczyny uważam że kwiatki mogą być również dla chłopca, przynajmniej kolorowo i wiosennie będzie miał:)
Awru ja przewijak będę miała również na łóżeczku i myślę że nie będzie przeszkadzał, a jak mały podrośnie to go i tak zdejmę
 
Oleśka - no i luks :-) pewnie, ze fajnie to wygląda :-) i Ty smiesz mi tu mówić, że nie masz talentów dekoratorskich????!!!!!
ja zamierzam przewijak na łóżeczko nakładać, a na razie póki łóżeczka brak (na 3-4 m-ce mamy kołyskę która będzie z nami w sypialni) - będzie leżał na kanapie w pokoju Tosi
 
Cudaśne macie te pokoiki i kąciki dziewczynki i w ogóle te ozdóbki.:-D:tak:
Ja jak kiedyś pisałam nie mam zdolności dekoratorskich no ale pokaże jak wygląda miejsce dlla Jagodzi i dla młodego. Tyle że te kwiatki bardziej do dziewczynki pasuja niz do chłopaka. Naklejałam je dzień przed USG podczas którego wyszła na jaw płeć bejbiaka. No trudno, parę miesięcy przemęczy się z kwiatkami a później sie pomysli co dalej z tym upsem zrobić...
Oleśka, daj spokój nie przejmuj sie tymi kwiatkami :-)
najważniejsze, że dzieciaczki mają swoje kąciki:tak:
 
reklama
Do góry