reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

dzieki dziewczyny starałam sie aby maluszek tez miał przytulnie wkoło siebie
corin co do zasłonek to długość jest dobra. Ja bym je związała tak ja są tylko jakąś fajna kolorowa wstążka lub klipsem z motywem, a co do rolet to właśnie neutralne kolory ecru.
Chrupcia pociąg jest świetny i talent do malowania super. Stasio na pewno zakocha się w swoim pokoiku.
 
reklama
dzięki dziewuszki :-) wiedziałam że mogę na Was liczyć.
byłam w castoramie i znalazlam takie roletki jak chce, w kolorze wlaśnie kremowym (choć na opakowaniu jest napisane ze to lemon, ale moim zdanie daleko im do lemonki;)

co do upięcią to zostawie jak są, na razie mam tą kremową wstążkę, ale jak tylko coś znajdę fajnego kolorowego żeby upiąć to zamienie.

myślę że jasny kolor będzie jak najbardziej ok, bo okno co prawda jest od południa, także swiecić i będzie, ale przez dzień w ogóle podniesione będą, ważne żeby wieczorem móc zasłonic, bo mieszkamy na parterze.

chrupcia super rysunek:-) zazdroszczę talentu.

jeszcze tylko te roletki, zamontowanie lampek i dokręcenie łóżeczka...
jak tylko tatuś się za to zabierze i pokończy to wstawie fotki gotowego kącika mojej kluseczki:-)
 
a to kilka zdjęć z kącika naszego małego szkraba:-):-). Szafę składał mój M ale nakleiliśmy naklejki aby ja trochę rozświetlić i jeszcze nad łóżeczkiem te same tylko większe. Mały nie ma swojego pokoju ale zawsze to jest jakoś tak kolorowo:-):-)

fornetka skąd masz te naklejki?
pokój mi się podoba :-) , też będę miała ciemne mebelki, choć małż był za białymi, ale wyszło jak wyszło :-)
 
no co Ty... ile się mozna gapić na ścianę? Myślę, że trzeba by było trochę bardziej się wysilić aby go zainteresować ;))) ale zapraszam :)

to nie doceniasz mojego syna.. on i pociągi to jedna całość.. pod jaką by postacią nie były... teraz mu pokój urządzamy i bedzie miał makietę z pociągami i na ścianie też pociągi... do tego ponad 50 pociągów z serii tomek i przyjaciele.... kilka zestawów torów... full filmow na dvd.. wszytsko z tematyki pociagow
 
aga w katalogu BRW przy takim systemie jak RINGO są do dokupienia naklejki albo właśnie pociąg albo różowe kwiatuszki. a co do kolory mebli do bejbaska to robiliśmy szafę i zostały formatki wiec M je wykorzystał na regał dla małego bo nie miałam gdzie trzymać jego rzeczy.
 
corina nie napiszę nic odkrywczego.. długość tych ozdobnych zasłonek jest w sam raz.. pokaż fotkę jak już zawiesisz rolety ;-)



chrupcia czyżbyś ujawniła skrywany talent? pociąg full wypas :-)
 
Cudaśne macie te pokoiki i kąciki dziewczynki i w ogóle te ozdóbki.:-D:tak:
Ja jak kiedyś pisałam nie mam zdolności dekoratorskich no ale pokaże jak wygląda miejsce dlla Jagodzi i dla młodego. Tyle że te kwiatki bardziej do dziewczynki pasuja niz do chłopaka. Naklejałam je dzień przed USG podczas którego wyszła na jaw płeć bejbiaka. No trudno, parę miesięcy przemęczy się z kwiatkami a później sie pomysli co dalej z tym upsem zrobić...
 

Załączniki

  • IMG_1794.jpg
    IMG_1794.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 125
  • IMG_1826.jpg
    IMG_1826.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 140
reklama
Oleśka a kto powiedział że mały chłopiec nie może mieć kwiatków?? Może nie bardzo by mu pasowały spodnie w kwiatki, ale na ścianie zupełnie spokojnie może mieć, wcale się nie przejmuj:-) No i poza tym nie gadaj że nie masz talentu, bardzo ładnie je rozmieściłaś, a to też jest sztuką:tak: :-)
Przypomniał mi się siostrzeniec jak był malutki, z każdego spaceru bukieciki przynosił, a teraz chłopisko 18 lat, kiedy to zleciało....
 
Do góry