reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

malunek ukończony :)

dizajn i wykonanie by Chrupcia (widać of course silne wpływy niejakiej stronki przyklejka.pl ;)

3,5m X 2,9m technika mieszana: pyndzlem, łapą, ścierą i kawałkiem wałeczka :)
 

Załączniki

  • IMG_1065.jpg
    IMG_1065.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 121
reklama
łatwo poszło ;) aż się sama zdziwiłam. Ze trzy godzinki to robiłam (z przerwami na BB, jedzonko i takie tam:)

chciałam szablon ale mężuś kręcił nosem na cenę więc musiałam wymalować sama. A cos na scianie musiałam mieć :)
 
łatwo poszło ;) aż się sama zdziwiłam. Ze trzy godzinki to robiłam (z przerwami na BB, jedzonko i takie tam:)

chciałam szablon ale mężuś kręcił nosem na cenę więc musiałam wymalować sama. A cos na scianie musiałam mieć :)

no kochana.. jakby to mój syn (prZyszły kolejarz.. obecnie kolekcjoner pociągów) to zobaczył, to chyba miałabyś dwóch chłopaków (no trzech) w domku... bo z takiego pokoju on by na pewno już nie wyszedł....
 
reklama
no kochana.. jakby to mój syn (prZyszły kolejarz.. obecnie kolekcjoner pociągów) to zobaczył, to chyba miałabyś dwóch chłopaków (no trzech) w domku... bo z takiego pokoju on by na pewno już nie wyszedł....

no co Ty... ile się mozna gapić na ścianę? Myślę, że trzeba by było trochę bardziej się wysilić aby go zainteresować ;))) ale zapraszam :)
 
Do góry