reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

A ja musze sie pochwalic ze Kinga dzisiaj slicznie zjadla mi caly jogurt bananowy z ryzem. Wprawdzie kaszki rano mniej niz zwykle i prawie wogole obiadku jak zwykle, ale za to deserek super :tak:
Tutaj maja taka fajna serie 100% ekologiczna i niektore produkty sa dosyc ciekawe:
Baby Brekkie - Ella's Kitchen
 
reklama
Angie to super że Kingisua deserek zjadła z wielkim apetytem :tak:

ja też jestem zadowolona Liwia zjadła dziś pół dużego słoiczka rybki z warzywami i deserek jabłuszko z nektarynką, deserek sama robiłam z małego jabłuszka całego i 1 małej nektarynki zjadła prawie wszystko:tak:
 
Dziś Kornelkowi dałam pierwszy raz owsiankę taka po 9 mieś tak zachwalana przez koleżanki i rzeczywiście otwierał buzie jak nigdy przy kaszce zozaczymy jak jutro będzie jadł -dziś rewelacyjnie bo dziś zjadł cały wielki talerz!!!!spróbujcie może wasze dzieciaki tez zasmakują ta owsianka jest z BObovity!!
 
alma26 kochana, a dajesz Kornelkowi samą kaszkę czy z owocami mieszasz? Ja Ewie ścieram jakieś owocki i dokładam do kaszy. Wcina chętnie, a sama kaszka jej nie podchodziła. A ta bobovity to słodzona jest?
 
martus.ja daję sama nigdy nie próbowałam z owocami wiec Korni nie ma porównania a owoce daje same w deserku. na pewno jest słodzona a która kaszka nie jest??? Ja cukrem sie nie przejmuję sama nie dosładzam tylko to co producenci sypią!!
 
alma kaszki Holle nie są słodzone i nie zawierają zadnych dodatkowych składników. Jest to czysta kaszka. Ja tylko takie podaję.

angie to gratulacje dla Kingusi! Pewnie już coraz bardziej się rozkreci z jedzonkiem:tak:


Jeśli chodzi o wodę to ja podaję Mama i ja i nigdy jej nie gotowałam.
 
też podaję kaszki Holle to niemiecka firma, kaszki można dostać w sklepach z eko żywnością. Bardzo łatwo się je przygotowuje i są całkiem smaczne. W sumie nie mam porównania, bo znajomi mi te polecili, więc od początku je podawałam, ale myślę, że są dość wydajne i dobre.
alma26 jak odwiedzimy Was to zobaczymy czy Korniemu też posmakują;-)
 
a Kinga zjada mi tylko Sinlac, kiedys probowalam innych kaszek i nie chciala, teraz skonczyl mi sie sinlac a nowy dopiero idzie do mnie poczta i dalam jej Holle i nic z tego nie bylo, nie zje i koniec, skonczylo sie na butelce :-(
 
reklama
Moj tez uwielbia owsianke i mnie tez najbardzej smakuje az mi przykro jak wszystko zjada i nic mamusi nie zostawia:-D

owocki najlepsze ze słoiczka moich nie lubi za bardzo ale podstepem troche mu wcisne..
 
Do góry