reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

Liwia kaszek, owsianek nie lubi jeść:tak:daję jej tylko kaszkę manną (gluten) do obiadków, deserków

dziś gotuję zupkę z botwinki dla wszystkich :tak:

a czy któraś z mam gotowała zupkę pomidorową dla swojego maluszka;-)
 
reklama
Ja dziś dałam małej kaszkę owsiankę z bobovity bardzo jej smakowała a na deser dostała kilka malinek :-) Dzięki laski za podpowiedz bo dawałam jej te smakowe a one słodkie jak piorun :-D
mirelka oj ja nie gotowałam pomidorówki ale dałam jakiś czas temu z słoika i nie chciała :no:
 
ja gotowałam pomidorówke i Nadia wcinała aż jej się uszy trzęsły :p
teraz ugotowałam ogórkową i też jej smakuje... zresztą jej to wszystko smakuje, apetyt ma po tatusiu :-D
 
mycha a jak gotowałaś pomidorową na pomidorach czy na koncentracie pomidor.z makaronem czy ryżem ;-) fajnie że Nadia ma taki apetyt :-)
 
Ja tez gotowałam już pomidorówkę z ryżem. Dałam pomidora bez skórki a baza taka jak zawsze (marchew, pietruszka, seler, por). Mai smakowała.
Cukinię tez często daję do tej bazy.
Dziś Maja ma zupkę z groszkiem zielonym pierwszy raz. Do tego ma rybkę, marchew, pietruszka, seler, por, kalarepka i cukinia oraz żółtko. Muszę zadzwonić niedługo do babci zapytać czy jej smakuje:-D

kaszki młoda jada z nestle lub z bobovity. Owsiankę też. Wszystkei jej bardzo smakują. Owoce pzrewaznie ze słoiczka- czasem obgryza jabłuszko czy tam ajkieś inne owoce ale i tak słoiczek ma dziennie. Ostatnio budyń jej zrobiłam- zjadła ze smakiem.

Pije wodę żywiec zdrój bez gotowania. Do kaszek daję zwykłą wodę przegotowaną. Malutkiej nic nie ma:-D

Apetyt póki co jej sprzyja, mam nadzieję że tak zostanie. Wczoraj ja jadłam warzywa na parze. Maja szamała ze mną:-)
 
dziewczyny jadłam sobie dzisiaj jogurt grecki z jagodami i Nadii dałam tez i jej smakowało baaardzo
tylko ze teraz się zastanawiam czy ona może już jeść coś takiego jak jogurt naturalny/grecki???:crazy:
 
mycha hymm sama jestem ciekawa czy można taki jogurt już podawać maluszkom ja puki co podaję jogurt z owocami ze słoiczka dla dzieci:tak:

onanana fajnie że Maja ma taki apetyt :-):tak:
 
reklama
mycha dla starszego syna zaczynalam rozszerzanie diety w nabial od Danonków oraz twarożku z sera bialego takiego jak jemy my dorośli, oraz koktajlu (owoce plus kefir) w ok 10 msc zycia. A ponoć jogurt naturalny moze jesc niemowle w pierwszej kolejnosci jesli nie chcesz zakupywac tych jogurcikow Nestle itp. Wiec mozna chyba juz teraz;)

Kuba jadl deserek gerbera owocki z twarożkiem ale mial biegunke wiec sie wstrzymuje z tym na razie.
 
Do góry