reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

reklama
Hihihi Marianeczka ja też podbierałam ojcu, bo nie zacina przynajmniej, ale popieram dziewczyny w kwestii nair, REWELACJA usunęłam wszystkie włoski, co nigdy nie udawało mi się veetem, nogi wyglądają lepiej niż po golarce,nie wiem tylko jak szybko odrastają bo zrobiłam eksperyment dopiero wczoraj ale i tak efekt jest super.
 
hehe agask ja mialam na msli goalrke dla kobiet. elektryczna. taka jak dla facetow, ale jednak troche inna - kiedys probowalam ogolic nogi maszynka pawla, to ani jednego mi nie zjadlo.
 
Marianeczka kiedyś się nad czymś takim zastanawiałam, ale po niewypale z depilatorem stwierdziłam,że nie ma sensu, zwłaszcza,że u mnie tatusia sie sprawdziła ;D
 
reklama
mi kosmetyczka kaszaki przekuwała
a wy mówicie że nie wolno :(
moja paulina ma ich mnóstwo
mówicie ze z niewyspania
a ona taki śpioch jest
już od jakiegoś czasu wybieram się z nią do kosmetyczki ale jakoś dojść nie możemy ;D
 
Do góry