reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

co do "kobiecych" pism to dokładnie jest tak jak piszecie żadnego pieprzyka rozstępu fałdki skóra gładziutka i o bardzo ładnym odcieniu a wiecie jak to się robi photoszopem moje drogie filtrem ...mmmm????no nie pamietam ale robiłam kiedyś takie montaże
fajinie bo z pryszczatego nastolatka mona zrobić gwaizde na fotce
ja tez nie przywiazuje wagi do tych "pań" (modelek z gazet)praca ot i to poprostu to....
przecież nikt prawdy nie chciałby oglądac, wyobrażaie sobie na pierwszej stronie modelke z rozstępem???hihihihi swoją drogą pewnie , rozeszło by się w mig....


ale naplątałam mam nadzieje wybaczycie...
 
reklama
Marianeczka te grudki, które opisujesz wyglądają na kaszaki i faktycznie nie da się ich wycisnąć tylko wydłubuje się je igiełką ale nie radziłabym powierzać tego koleżance bo narobi Ci strupów

Co do gwiazd to podobała mi się Liszowska (taka konkretna blondyna z burzą loków), która wszędzie mówi,że ma rozmiar 42 i jak jej zrobili rozbieraną sesję to była wściekła bo tak ją obrobili, że wyglądała na 36.Nie wiem ile w tym jest kokieterii ale dziewczyna nie ukrywa,że pisma oszukują, a sama, że nie jest ideałem.
 
mi kiedyś kosmetyczka mówiła, że kaszaków wogóle nie można przekłuwać.... ale ja parę razy usuwałam sobie.... ::)
 
Wracajac do tematu depilacji MATAHARI wypróbowałm ten twój krem do depilacji nair i jest o niebo lepszy od veeta ;D
POLECAM go tez 8)
 
ja też ostatnio w rossmanie widziałam i w zwykłej drogerii w saszetkach jednorazowych.
 
reklama
Ja dziś owe saszetki sobie nabyłam, też w Rosmanie, dwie z niecałe 5 zeta,będę testować.
 
Do góry