reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

Wysmarowałam się specyfikiem. Nie wiem, czy to zadziała, ale niesamowite uczucie jest po nim - takiego chłodu i lekkiego pieczenia zarazem. :)
 
reklama
kurde, dziewuchy, ja jestem z jakiejs innej planety. nigdy nie bylam w solarium. u kosmetyczki tez nie bylam (a nie, bylam - na regulacji i hennie brwi). nie uzywam kremow. albo uzywam zadko... czy ze mna jest cos nie tak????????????????????????????????????????????????????????????????
 
MARIANECZKO TOBIE TO NIEPOTRZEBNE
TYŚ MŁODA PRZECA!!!!! ;D ;D ;D

ja solarium lubie latem i jak się impreza jakaś kroi
ale kosmetyczka i pazury to rzadkośc

a dzisiaj wsiadam do wanny i sobie zrobie KOPYTKO ;D ;) 8)
 
marianeczka ;D witaj w klubie ...ja też nigdy nie byłam na solarium, u kosmetyczki raz na czyszczeniu buźki ,ale to dopiero jak zaczęły mi sie problemy z hormonami po 1 ciazy, a z kremów jak na razie uzywam tylko bambino ( na inne mam uczulenie) :D
 
loli jak miąłś czyszczoną buzie??tzn czym bo ja musze się wybrać właśnie ca coś takiego !!
polecano mi kwasy owocowe ale ponoć na lato nie robią nie wiem jeszze do żadnego salonu nie zajrzałam i nie pytałam
ale mam zamiar bo to co się dzieje teraz z moją buzia to masakra jakas
kiedyś miałąm suchą starsznie skóee na buzi teraz w jednym miejscu jest suchs az mam wrazenie zacznie sie sypać w innym błyszczy sie w minute po myciu peelingi itp
no i nie mam już pomyśłu co z na zrobić!!
 
agask małe sprostowanie to aniaz poruszyła temat staników!!!
i temat super zwłaszcza dla mnie bo u mnie to kosmos ze stanikami już każdej firmy prawie próbowałam i róznych rozmiarów ale moje cycule się jakieś teraz zrobiły flakowato przelewające i jak zakładam stanik to jest wszysto ok a po 10 min bywa ze mi się wylewa jeden
reęce opadaja zwłaszcza że czas swetrów kryjących i maskujących minął
i teraz nie mam pojęcia co z tym robić
ale mam zamiar w niedługim czasie do gorseciarni się przejechac chyba w Reducie otworzyli i zobaczymy!!
 
Agula jak ja była na oczyszzczaniu to najpierw miałam para robione na otworzenie porów pozniej usuwała wszystkie zanieczyszczenia :p a potem jakis kremik a na koncu było najlepsze maseczka z alg uwielbiałam nakładanie ::) ajak mi potem ja sciagano cudowne uczucie ;D Polecam czysty relaks ja pare razy sobie kimnełam ;) ;D

agula82 pisze:
i temat super zwłaszcza dla mnie bo u mnie to kosmos ze stanikami już każdej firmy prawie próbowałam i róznych rozmiarów ale moje cycule się jakieś teraz zrobiły flakowato przelewające i jak zakładam stanik to jest wszysto ok a po 10 min bywa ze mi się wylewa jeden
U mnie tez i to strasznie okropnie wyglada :p boje suie ze jak bede miec za głeboki dekolt to mi wyjde obydwa nia wierzch i ja chyba sei spale ze wstydu i dlatego cały czas poprawiam :p :-[ ::)
 
Agula jak ja była na oczyszzczaniu to najpierw miałam para robione na otworzenie porów pozniej usuwała wszystkie zanieczyszczenia a potem jakis kremik a na koncu było najlepsze maseczka z alg uwielbiałam nakładanie ajak mi potem ja sciagano cudowne uczucie Polecam czysty relaks ja pare razy sobie kimnełam

ja miałam dokładnie to samo ;D
 
Marianeczka - Ziuta ma rację - młodaś i co Ci po kremach... ja się tematem niedawno dopiero zainteresowałam ::) Ale moje uda to masakra i straszny kompleks, stąd te antycellulitowe nadzieje...
Co do solarium, to byłam raz, a u kosmetyczki na czyszczeniu kilka razy w życiu, i myślę, że czas znów się wybrać. Bo ostatnio to byłam dwa lata temu. ;D
Słuchajcie, a czy ma któraś doświadczenie z kremami opalającymi? Bo ja na solarium to tak niechętnie, a blada jestem jak śmierć, i fajnie by było coś z tym zrobić. Ale nigdy nie miałam zaufania do tych specyfików, bałam się, że wyjdę pomaraczowa albo łaciata...
 
reklama
pewne doświadczenie ja mam z samoopalaczami.... niestety przy smarowaniu trzeba nabyć trochę wprawy....więc przygotuj się że pierwsze 2 razy niekoniecznie będą udane... podczas smarowania koniecznie rękawiczki... peeling przed nałożeniem... w łokcie i kolana wsmarować trochę mniej...i starać się w miejsca nasmarowane nie wsmarowywać ponownie (ciężko nogi nasmarować)

kolor - to zależy jak Twoja skóra przyjmie.... najlepiej jakbyś dostała próbkę....

no i rzecz najbardziej przykra, przy schodzeniu powastają plamy.... to jest nieuniknione....
 
Do góry