reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

Też chyba pójdę do kosmetyczki....wyglądam strasznie po zimie :(
A na solarium to juz czasu nie mam
Jak ostatnio byłam u fryzjera to moja matka z dziećmi czekała przy wejściu i co chcwile zaglądała czy już koniec . >:D
A mężuś nie chce zostać z dzieciakami :mad:

A mi lekarz zabronił nosić w ogóle staniki....hi,hi,ale noszę.To przez moje pieprzyki akurat w miejscu pasków i podobno jak obciera o nie biustonosz to ich stan się pogorszy i będzie trzeba wycinać.A o fiszbinach to mogę zapomnieć.
 
reklama
agask pisze:
no to chylę czoła przed Wami, ja blondynka, a z ta depilacją kruchutko.

Margot czytanie ze zrozumieniem mam opanowane ;) była szpatułka i rózne cuda i nic, choć ostatnio przy przepakowywaniu znalazłam jeszcze jedną tubę kremu więc znów spróbuję, kaski i tak nie tracę.

Wybacz, kochana ::)
 
Ze środków doraźnych - ostatnio używam różnych maseczek, no i fajna była taka Dax Cosmetics,o zapachu różanym, chyba dotelniająca albo relaksująca. W chyba bordowawej saszetce.

Toja, z tą Twoją opalenizną uśmiałam się, ho, ho! ;D
 
A, juz wiem. maaseczka USUWAJĄCA OZNAKI ZMĘCZENIA. cOŚ DLA MATEK MAŁYCH DZIECI ::)
żEBY JESZCZE BYŁA MASECZKA LIKWIDUJĄCA NIEWYSPANIE... aMFETAMINKA? ;)
 
:D :D :D

A propos opalenizny i oznak zmęczenia, ja ostatnio kupiłam brązujący krem Soraya z drobinkami złota,który ma nadawać blask skórze szarej i zmęczonej.Dla mnie rewelacja bo zamiast wysuszającego fluidu teraz mam nawilżający kremik i ciemniejszą buzię fajnie mieniącą się na złoto, tak jakbym się potraktowała pudrem brązującym, a nie używałam kremu na dzień tylko na noc.Poza tym tubka kosztuje 11 złotych.producent obiecuje,że widać wyraźną poprawę kolorytu skóry po dwóch tygodniach.Ja mogę powiedzieć,że na pewno dobrze nawilża.
 
ja w lato też nie używam fluidu i innych takich.... mam z avonu kremik (nie pamiętam pełnej nazwy), ale poprawia i wyrównuje koloryt... i naprawdę widać efekty...

teraz ja muszę się wziąć za depilację.... chba wszystkiego, bo tak się zaniedbałam....
 
reklama
Ja się dziś wydepilowałam wreszcie jak dziecię spało.
A zaraz się biorę za ćwiczenia.
I kupiłam sobie antycellulitowy specyfik Yves Rocher, ciekawe, czy zadziała. Kiedyś już miałam Vichy, kosztowało majątek, a efekt był zerowy. Ale miałam ten krem ujędrniający Rochera o którym pisałam, i był super, więc skusiłam się na to.
A krem Soraya brzmi fajnie, chyba spróbuję.
 
Do góry