reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

Ja uzywam do kapieli i pielegnacji ciala kosmetykow z nivea baby. Do nawilzania oliwka. KRem do pupy - sudokrem i jest idealny.
Do prania na poczatku lovela, ale teraz juz normalny proszek, np. vizir.
Pieluchy pampersy, choc dostalismy ostatnio Huggies'y 2 mega paki wiec i te zuzyjemy, zobaczymy jak malemu beda sluzyc.
Husteczki nawilzajace roznie... wszystkie nam odpowiadaja.
 
reklama
ja moge wam polecic chusteczki z biedronki dada sa tanie i dobre a odradzam chusteczki huggies okropnie sie nimi wyciera maja brzydki zapach i w ogole nie przypadaly mi do gustu, ale najlepsze w.g mnie sa bambino
 
My pierzemy w Loveli.
Pieluchy właściwie wszystkie mi (i Jankowi:-)) pasują, a używaliśmy jak narazie Pampersów, Huggiesów i Happy.
Chusteczki najlepsze jak dla mnie Nivea Soft&Care (można w promocji trafić naprawdę tanio). Słabe są Dzidziuś z Cleanica - dostaliśmy paczkę i już nie mogę się doczekać jak się skończy...A najgorsze są Pampers Sensitive z rumiankiem i aloesem. Kiedyś pół nocy nie spałam, bo myślałam dlaczego kupa Janka tak potwornie śmierdziała, jakby coś w nim gniło. Potem sie okazało, że to te chusteczki. Masakra, nie mogłam ich potem wąchać, bo miałam odruch zwrotny. Happy np. super pachną, ale jak dla mnie słabo zbierają wiadomo co i są takie sztywne...
Kąpiemy Janka w Oilatum,a skórę podczas kąpieli jeszcze myjemy płynem z Nivei Szampon i płyn 2 w1.
A po kapieli Oliwką z Nivei.
Do pielęgnacji tyłka używam Bephantenu (uważam, że maść dobra na wszystko) i czasami pudru Linomag. Odparzenia jeszcze nie wystąpiły, tfu tfu, żeby nie zapeszyć.
 
ja uzywam niewiele kosmetykow, do kąpieli przez połtora miesiąca oillan, teraz nivea 2 w 1. nie oliwkuję ciała bo po oillanie i tym nivea skorka jest gładka i nie potrzeba jej oliwic. pieluszki najpierw pampersy później na zmiane pampersy i dada z biedronki bo też są bardzo dobre a o połowę tańsze, chusteczki pampers clean & play brzoskwiniowe pięknie pachną ale są małe, a teraz dada i jestem z nich bardzo zadowolona bo są mocno nasączone i duze wiec porządnie zbierają, do pupci sudocrem. na buźkę cutibaza bo mała ma skaze wiec na krosteczki żeby ją nie swędziało.
 
Jeszcze raz dzieki za pomoc;-) Skoro piszecie że sie tak nie zużywaja, to się przynajmniej nie bede bawic w kupowanie na zapas, bo w komplecie są 4. Zresztą kolejne 10szt. kosztuje chyba 3zł więc zawsze można podejsc do apteki:tak:

stopi dobrze że już w domu:-)
a co lekarze na taką kupę u Lenki?:szok:

W czwartek idziemy do naszej pediatry i zobaczymy. KASIUREK mi podpowiedziala, ze to pewnie od NUTRITIONU tego zageszczacza co Lena dostaje przed cycem. I tak jej dawki ograniczylam, a teraz wogole nei podaje. Zobaczymyc o wygra kupki czy refluks :-) :-)
 
Faktycznie, zapomniałam o tym Nutritionie. Ja go dawałam Nati, z tym że ona na butli leciała, ale kupska to ona nawet nieludzkie wtedy waliła, bo takie zatwardzenia miała, że teściowa musiała jej normalnie wygrzebywac termometrem po kawałku:-( Biedna wtedy była:baffled:
 
Witajcie po długiej nieobecności, ale to na szczęście nie z powodu jakichkolwiek problemów :-D Raczej z powodu braku czasu, kożystamy z ostatnich ciepłych dni :-D:-D:-):-)
Do kąpieli Bobini, do włosów i ciała-dostałyśmy w prezencie, a szampon Bambino narazie stoi nieużywany. Dzisiaj kupiłam oliwkę Jonsona w żelu, fajna, ale boję się że będzie uczulac. Chusteczki Pampers-dostałyśmy 5 paczek+4 po 12 sztuk ze szpitala, mamy jeszcze 1 Cleanic i 1 bambino, pieluchy tylko pampersa, do posypywania tylko mąka ziemniaczana, a duża posypka z Jonsona stoi nawet nie otwarta :-D:-D

Życzę spokojnej nocy........ :tak::tak::tak::tak:
 
My tak niedużo kosmetyków używamy.
Kąpiel: emolium teraz johnson żółty taki duży z pompką. Do dupci leci linomag a jak się zaczyna coś dziac to sudocream( jeden dzień używałam krem nivea p/odparzeniom i się zrobiło tragiczne odparzenie:wściekła/y:) ewentualnie hipp. Husteczki to jakie mi wpadną w łapki bo używam ich bardzo rzadko. Generalnie po kupie biorę młodą pod kran w łazience i się myjemy i nie mamy dzięki temu żadnych odpzrzeń i podrażnień:-)
Do smarowania buziola od czasu do czasu emolium krem a w słoneczny dzionek iwostin filtr 50. Oliwki od czasu do czasu jakiś hipp ale bardzo rzadko ( głównie do masażu). A tak w ogóle ze względu na straszliwe potówki to co 2-3dni się krochmalimy:-D
 
reklama
Do góry