reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

reklama
85zł:szok::szok::szok::szok::szok:POGUPIELI NORMALNIE:szok::szok::szok::szok::szok:.

Ja na poczatku opieprzlam moja mame ze kupila taka droga butelke!! Ale dzis jej dziekuje , bo dzieki niej Lena mimo iz na poczatku byla tylko butla karmiona (przez lerzenie w inkubatorze) nie mialam potem problemu do przystawiania do piersi :-) :-) I pozniej jak dzies wychodzilam nie bylo problemu karmienia raz cycem raz butla ;-) Cena ksmiczna, ale teraz wiem ze w naszym przypadku bylo warto :-)
 
Ja jestem ciekawa jak to będzie z karmieniem butelką u nas. Mały ciągnie butelkę z piciem bez problemu (mam avent), mu w sumie wszystko jedno jak na razie byle coś leciało, ciekawe czy z jedzeniem będzie inaczej. On nawet jak miał pleśniawki to wysysał lekarstwo z gazika:-D a pediatra mówiła, że pewnie będzie troszkę płakał przy tym.
 
po waszych opiniach jutro bede dzwonic do mamy zeby zakupila mi ta butelke i smoczki na zmiane:-):tak:

no ja chyba też się skuszę i taką buteleczkę zakupię, co prawda mam już butelkę aventa no ale jak trzeba będzie zacząć karmić butlą ( bo niestety chyba trzeba będzie zacząć ją przyzwyczajać po mału) w związku z powrotem do pracy to wolę mieć w razie czego dwie różne, jak jedna nie podejdzie to moze druga będzie lepsza, a skoro tak ją chwalicie to może produkt warty swojej ceny
 
Ja tez wracam do roboty w grudniu,wiec od polowy listopada bede wprowadzac mleko modyfikowane bo mężuś nie ma cyca,mam niby mala buteleczke z fisher price 125ml i z niej lubi pic i jeszcze mam z aventu 260ml raz zrobilam jej w niej mleko i nie za bardzo piła ale musimy jeszcze raz spróbować,boje sie powrotu do roboty ale ciesze sie że mąż z nia zostanie a nie np. obca nianka!

pozdrawiam
 
no ja musze sie pochwalic ze Mariska wreszcie zalapala jak sie pije z butli i szlo jej jakby pila z butli od zawsze:-)jednak podpasowala jej butla tommee tippee.
 
Dziewczyny ratujcie, nie wiem czy mojemu szkrabowi, się ząbki wyżynają czy co, od wczoraj obie raczki pcha do buzi, ale tak głęboko, ze az sie krztusi ,albo ssie kciuka, wszystko ładuje do buźki , no i trochę marudzi, a ja nie wiem jak wyglądają dziąsełka, gdy maja wyjść zeby,jakie to są rozpulchnione dziasła???
Czy wasze dziaciaczki tez tak mają?
 
Dziewczyny ratujcie, nie wiem czy mojemu szkrabowi, się ząbki wyżynają czy co, od wczoraj obie raczki pcha do buzi, ale tak głęboko, ze az sie krztusi ,albo ssie kciuka, wszystko ładuje do buźki , no i trochę marudzi, a ja nie wiem jak wyglądają dziąsełka, gdy maja wyjść zeby,jakie to są rozpulchnione dziasła???
Czy wasze dziaciaczki tez tak mają?
ja mam to samo, czasem mala tak gleboko wlozy raczke do buzi lub palca ze az zwymiotuje:szok: ciagle ogladam jej dziaselka i wygladam za zabkami ale pewnie jeszcze troche zanim wyjda
 
Mogły by już wyjść :-) Jak nie ból brzuszka, to ząbki , ojjjj a ile jeszcze przed nami?
Moj nie wymiotował,ale normalnie cały uśliniony, te rączki w buzce, , coś tam fru, pru sobie gada... ach śmiesznie to wygląda, szkoda,że Alusia nie ma teraz czasu, ciekawe jak u nich te ząbki wychodziły
 
reklama
U nas jest dokładnie to samo. Mały "zjada" na przemian rączki albo wkłada sobie obie... potem się krztusi i go naciąga. Ale staram się pilnować i od razu dostaje przytulankę... jakoś jej nie gryzie w ten sposób??
 
Do góry