reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

Mojej bratowej założyli szwy rozpuszczalne, ale po 180dniach (tylko zapomnieli powiedzieć). I te szwy trzeba zdejmować:sorry2:
 
reklama
ja tą mascią smarowalam okolo 5min zgodnie ze wskazówkami zegara :) i pól godziny po tym pojawila sie wielka kupa, wszystko to co zalegalo przez caly ten czas.Smarowalabym pewnie dluzej tylko maly zaczal sie krecic,
Mam nadzieje ze pomoze :tak:

acha, no to ja posmarowalam małemu, pozniej czekalm i czekalam i nic :( dałam mu cozpek bo sie krecil no i wykupkał na twardzo ze tak powiem, a po tym jakies 20 minut normlna kupa. ale zauwazyalam zniej troche sluzu i nie wiem czy to pozostalosc czopka czy cos niepokojącego, choc kupa normalna z tak powiem
 
acha, no to ja posmarowalam małemu, pozniej czekalm i czekalam i nic :( dałam mu cozpek bo sie krecil no i wykupkał na twardzo ze tak powiem, a po tym jakies 20 minut normlna kupa. ale zauwazyalam zniej troche sluzu i nie wiem czy to pozostalosc czopka czy cos niepokojącego, choc kupa normalna z tak powiem

Czopki glicerynowe się nie wchłaniają tylko działają jako "poślizg" dla kupki. Więc możliwe że jest to resztka czopka (przezroczysty śluz albo zabarwiony kolorem kupki).
 
Co do szwów to mi wczoraj ginka wyciągnęłą ostatni, sam by wyszedł pewnie dopiero za kilka dni, bo jak pociągnęła to zabolało i trochę krwawiło, więc trochę długo we mnie siedziały. W zeszłym tygodniu od szwa zrobił mi się lekki stan zapalny w tym miejscu, ale szew sama wyciągnęłam bo zaczął wychodzić, posmarowałam Pimafucortem i właściwie następnego dnia było Ok, więc myślę że jeśli coś dolega w okolicach szwów to lepiej na wszelki wypadek pójść do lekarza żeby zajrzał, albo zajrzeć najpierw samej ;-)
 
Kasiurek1983 Nam poszło to naprawdę szybko, nawet chyba nie masowałam 5 min więc już w trakcie była kupka... :tak::tak:
W karzdym bądz razie nam to pomogło. :tak::tak::tak::tak:
 
Kasiurek1983 To szkoda że Wam to nie pomogło. Nadal nie wiem na jakiej zasadzie to działa? :confused: Zrobiła po tym kupkę, to było w czwartek wieczorem, od tamtej pory znowu nie robi.
 
U malego tez caly dzien nie bylo kupki ale jak go polozylam na macie na brzuszku i pozadnie wymasowalam pupcie to w trakcie karmienia SLYSZALAM ze cos na rzeczy a potem pol paczki platkow poszly do zmywania tego -bo ja nie uzywam chusteczek bo sa za zimne w dotyku i maly sie rzuca wiec platki kosmetyczne Dzidzius maczam w wodzie z odrobina oilatum i odpukac pupka jak malowana :)
 
Jak mala nie moze zrobic kupy to pije swierzo ugotowany kpmpocik z jablek np. antonowek. Pije 2 szklaneczki , potem cyc i kupa piekna idzie :D

Lence robilo sie jakis odparzenie wokol odbytu, ale maka ziemniaczana zaczerwienienie szybko zlikwidowala. Rewelacja z tej maki:tak:

VALIJA - ja tez uzywam tych platkow Dzidzus. Chusteczki mokre mam tylko awaryjnie i jak gdzies bedziemy szly, bo one niestety czesto uczulaja, a nie pieluszki.
 
reklama
Do góry