reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

ja mialam tak samo pisalam chyba wczoraj wlasnie z jagodzianką tylko moj maly przez3dni nie umial kupki robic, tak sie meczył.i tez wymiotował


U nas maly meczyl sie 3dni, i tak samo robilam oklady, masaze, kladlam na brzuszkek pomoagalan\m nawet termometerem,itd, wkoncu poszlam z nim do lekarza i lekarka kazala odlozyc na ten czas wlasnie herbatke, caly czas bezskutecznie az wkoncu moja polozna poradzila by brzuszek posmarowac wokol pepuszka mascią z majranku i masowac zgodnie z ruchami zegara i po pol godziny byl pelen pampers! sama bylam w szoku.Balam sie w ogole uzyc tej masci bo pisalo na niej zeby smarowac przy katarze okolice nosa, no ale zaryzykowalam,wkoncu to rada osoby ktora ma doswiadczenie ;-)takze polecam

no i teraz nas dopadł problem z kupka, chyba tez kupie ta masc innego wyjscia nie widze:( swoja droga cyztalam o tej masci i faktycznie na przeziebienia jest.


"wcieplam" w google ta masc i pisze ze do przeziebien nikt nigdie nie wspominał o masci i stolcu


dopisek : znalazlam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3679900
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ta maśc to chyba jakaś rewelacja, moja Mała już prawie całych pięc dni nie robiła kupki, kupiłam masc, kosztowała 2,40. Zrobiłam tak jak pisała adddaaa a Niunia zaczęła już robic w trakcie masażu. Pampers był odpięty, narobiła w niego, na niego i jeszcze obok jak chciałam isc z nią pod kran :-D Bo chusteczki nic by nie dały, albo bym zużyła pół paczki :-D Także też polecam, chociaż jeszcze trudno mi w to uwierzyc, jak taka masc zadziałała? :szok: Ale przynajmniej już jest dobrze :tak::tak::tak::tak::tak:
 
witam
u nas skończyło sie w rezultacie na nutramigenie i jak narazie kolka osłabła znacznie.
mam pytanie. dzisiaj jak przygotowywałam małemu butle, on leżał w łóżeczku i strasznie płakał, bo sie nie mógł doczekać. jak wróciłam to na kaftaniku był ślad po ulaniu ale koloru lekko zielonkawego. czy to z powodu tego płaczu ulało mu sie treścią żołądkowa czy powinnam się martwić.
 
Ta maśc to chyba jakaś rewelacja, moja Mała już prawie całych pięc dni nie robiła kupki, kupiłam masc, kosztowała 2,40. Zrobiłam tak jak pisała adddaaa a Niunia zaczęła już robic w trakcie masażu. Pampers był odpięty, narobiła w niego, na niego i jeszcze obok jak chciałam isc z nią pod kran :-D Bo chusteczki nic by nie dały, albo bym zużyła pół paczki :-D Także też polecam, chociaż jeszcze trudno mi w to uwierzyc, jak taka masc zadziałała? :szok: Ale przynajmniej już jest dobrze :tak::tak::tak::tak::tak:

ja juz mojego wyslalam po ta masc oby i u nas zadziałała !!!!!!!!!!!!a długo masowałas ? bo j anie wiem cyz masowac cały czas czy nie wiem z 30 minut i przestac? dzis masowalam małego oliwa z oliwy z godzine i kupy zero !
 
witam
u nas skończyło sie w rezultacie na nutramigenie i jak narazie kolka osłabła znacznie.
mam pytanie. dzisiaj jak przygotowywałam małemu butle, on leżał w łóżeczku i strasznie płakał, bo sie nie mógł doczekać. jak wróciłam to na kaftaniku był ślad po ulaniu ale koloru lekko zielonkawego. czy to z powodu tego płaczu ulało mu sie treścią żołądkowa czy powinnam się martwić.

zielonkowatego ? mojemu ulewa sie na biało lub lekko zółto jelsi dostal w butli cebion multi, ale na zielono jeszcze nigdy
 
ja tą mascią smarowalam okolo 5min zgodnie ze wskazówkami zegara :) i pól godziny po tym pojawila sie wielka kupa, wszystko to co zalegalo przez caly ten czas.Smarowalabym pewnie dluzej tylko maly zaczal sie krecic,
Mam nadzieje ze pomoze :tak:
 
Dziewczęta, mam pytanko troszkę z innej beczki...czy wypadły wam już szwy rozpuszczalne???te ze środka???ile czasu to trwa???kiedy maja prawo wypaść???:confused:
 
Gustliczek mi wypadają te z zewnątrz te ze środka jeszcze nie /chyba/. Wczoraj na kontroli lek mówiła że one rozpuszczają się 2-3 tyg po założeniu. Mogą trochę dłużej to zależy od organizmu. Ja jestem trochę ponad 2 tyg po porodzie.
 
Na zewnątrz miałam te zwykłe szwy...położna mi je zdjęła po 3ciej dobie po porodzie na wizycie patronażowej...te ze środka jeszcze mi nie wypadają...a jest już ponad 3 tyg po porodzie...jeden szew czuję przy podmywaniu się i podcieraniu na wejściu do pochwy:confused:...Kiedyś mojej kuzynce założyli przez pomyłkę zwykłe szwy w środku, dopiero się o tym dowiedziała aż zaczęła dosłownie cuchnąć, bo te zaczęły gnić...:szok:
 
reklama
Na zewnątrz miałam te zwykłe szwy...położna mi je zdjęła po 3ciej dobie po porodzie na wizycie patronażowej...te ze środka jeszcze mi nie wypadają...a jest już ponad 3 tyg po porodzie...jeden szew czuję przy podmywaniu się i podcieraniu na wejściu do pochwy:confused:...Kiedyś mojej kuzynce założyli przez pomyłkę zwykłe szwy w środku, dopiero się o tym dowiedziała aż zaczęła dosłownie cuchnąć, bo te zaczęły gnić...:szok:

Mi po 2tyg lekarz troszke skrocil te szwy rozpuszczalne bo tak wisialy i wychodzily na zewnatrz. Z tymi rozpuszczalnymi jest teak, ze powinny sie rozpuscic, ale mam koelzanke ktorej sie nie rozpuscily i miala je zdejmowane po 4tyg. :no: Cos tam nie tak sie zrobilo. Jak bedziesz u gin. to pewnie to skontroluje czy sie rozpuscily.
 
Do góry