reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

Vercik ehh szkoda gadac, chyba powinni cie poinformowac wczesniej co i jak:wściekła/y:
Mari byla szczepiona na pneumokoki ale na rotawirusy nie, gdzies slyszalam ze trzeba to zrobic do 6 miesiaca zycia, czy to prawda?

A ja mam problem, tzn ja tak mysle ale moj maz gada ze sobie cos ubzduralam:wściekła/y:
chodzi o mala, od jakis paru dni pochyla glowke w prawa strone, jak lezy w lezaczku musze jej pielucha podeprzec zeby byla prosto, podobnie jak jest oparta o moj brzuch. Natomiast gdy lezy na brzuszku raczej wszystko jest prosto, ale gdy podnosze ja do gory to ma pochylona troche w prawo. Juz kiedys tak miala jak byla malutka bo stala ciagle na prawej stronie mimo iz zmienialam jej strony:eek: ale potem przestala i teraz znow. Nie wiem moze ja jej cos zrobilam?!Maz mowi ze przesadzam, ze pewnie przyzwyczaila sie tylko do tej strony a nie ze cos jej sie stalo. Fakt ze od dluzszego czasu karmilam ja z prawej strony i kapalismy ja z tej strony. juz sama nie wiem, poradzcie czy powinnam sie martwic i isc do lekarza?
 
reklama
BeataZ najlepsze jest to ze wszyscy tutaj znaja angielski. No do 6 mc. ale sa 3 dawki tego i juz sie na zalapalismy. Jak pojde z nim do osrodka to opierdziele z gory na dol i pielegniarke i lekarke. Wiem ze to jest glownie moj interes, ale nie jestem u siebie i chyba powinni mnie poinformowac co i jak, a nie ze o wszystko trzeba sie tutaj pytac..
Ale oni mnie juz denerwuja, zaspani dur....

A co do Marissy jesli uwazasz, ze cos jest nie tak to idz do pediatry. On zobaczy czy jest ok.
 
no chyba pojde do lekarza bo sie martwie:-(
tutaj tez nic mi nie mowili o rotawirusach wiec nie wiem czy mozna szczepic, napewno nie ma tego w obowiazkowych
 
beata, mój mały ma to samo głowke trzyma z prawej strony... jesli do miesiaca mu to nie przejdzie to pojde z nim do neurologa....
 
Adaaa u nas zaczela tak lekko przechylac glowke na prawa stone od paru dni i sie zastanawiam czy to moze moja wina bo wszystko kolo niej robilam z tej strony. teraz podpieram pieluszka glowke by trzymala prosto i staram sie karmic itp z lewej strony to moze sie odzwyczai. A moze jej cos uszkodzilam jak ja przebieralam czy cos:szok: czy to mozliwe?
 
BeataZ- mój synek robił podobnie. Byłam u lekarza i jedyne co mi powiedziała, to że mam częściej robić przy nim z drugiej strony (czyli z lewej), nosić go na drugim ramieniu i ogólnie pilnować, żeby częściej ta główka była w drugą stronę. No i tak robiliśmy. I teraz dla odmiany częściej przechyla główkę w lewo:wściekła/y: i używa lewej rączki. Przegięliśmy trochę i teraz musimy znowu pilnować... Ale to u dzieci ponoć jest normalne. Trzeba na to zwracać uwagę. Ale jeśli się bardzo martwisz, to możesz iść do lekarza, on pokaże Ci jak postępować z Marisską, żeby było lepiej....
 
kobitki pomozcie, Julka ma od kilku dni takie drobne krosteczki wokół odbytu, jest ich kilka moze z 10, są czerwone malenkie i mają jakby ropną białą koncowkę. Myslałam ze to potowki, ale nie przegrzewam corci. Smaruję sudocremem ale nie pomaga. Co mogę uzyć? dodam ze nie zmieniałam proszku, mleka a jabłuszko je od 2 tyg, wiec to raczej nie to.
 
reklama
hej dziewczyny mam pytanie;-) postanowiłam dawać mojej córci kaszkę na noc karmiąc ją z łyżeczki. Czy wobec tego mam jej potem dać popić?? Ta kaszka jest gęstawa więc nie chcę żeby ją zapchała:eek:. Tylko co to ewentualnie ma być?Herbatka?woda?A może cycuś?
 
Do góry