reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

A jak zrobić grzanki z czosnkiem ?? Ja odpoczywam a mój S zajmuje się Jasiem i normalnie chyba chce sobie troszke plusów nazbierać :p :)
 
reklama
Alusia jeśli chodzi o grzanki z czosnkiem to można je zrobić na wiele sposobów:

  1. zrobić chrupiącą grzankę w tosterze, potem natrzeć surowym czosnkiem i już.
  2. zrobić sobie grzaneczkę (lub świeży chlebek/bułkę) i posmarować masełkiem wcześniej umieszanym z przeciśniętym przez praskę czosnkiem, posolić do smaku.
  3. możesz zrobić grzaneczkę, w któryś z powyrzszych sposobów, a następnie położyć ser żółty i zapiec w opiekaczu. Pod ser możesz położyć plasterki pomidorka bez skórki i posypać ziółkami prowansalskimi lub samą bazylią.
Smacznego! (Wiem, że to nie wątek na przepisy, ale jak pytanie padło to odpowiadam :-) z góry przepraszam)
 
dziewczyny jak smarujecie dzieciaczkom dziaselka zelami lub mascia to tez zlizuja? ja mam wrazenie ze ona wszystko zjada, jak probuje wmasowywac to zasysa mi palca i po masci:eek:
 
Beata wlasnie mialam pisac o tym samym ,, nie raz jest tak ze nie zdaze posmarowac bo maly juz sie oblizuje.... i zaraz wciska paluchy do buzi... a jak sie oblizuje to sie cieszy jakby mu smakowalo...
 
dziewczyny jak smarujecie dzieciaczkom dziaselka zelami lub mascia to tez zlizuja? ja mam wrazenie ze ona wszystko zjada, jak probuje wmasowywac to zasysa mi palca i po masci:eek:

Dolaczam sie do pytania... Igor macha tak jezykiem, ze ledwo jestem wstanie dotknac dziasla. Kiedy juz sie uda, to zel jest prawie zlizany :shocked2:
 
Bratowej męża lekarka poleciła aby maść lub żel na dziąsełka dawać na smoczek :tak: U mojego Kacpra się sprawdziło. Zlizywał mi żel, aż w końcu dałam troszkę na smoczek i to poskutkowało. Cyckał sobie smoczka a żel nie znikał w żołądeczku :-)
Na obrazku zaznaczyłam strzałką miejsce które smarujemy.
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    5,1 KB · Wyświetleń: 18
Bratowej męża lekarka poleciła aby maść lub żel na dziąsełka dawać na smoczek :tak: U mojego Kacpra się sprawdziło. Zlizywał mi żel, aż w końcu dałam troszkę na smoczek i to poskutkowało. Cyckał sobie smoczka a żel nie znikał w żołądeczku :-)
Na obrazku zaznaczyłam strzałką miejsce które smarujemy.

dzieki Patra napewno tak zrobie bo juz sily nie mam na mojego zarloka, mam masc o smaku bananowym i mala tylko czeka by wyssac mi ja z palca:-D juz przestalo mnie to smieszyc bo nawet masc nie ma szans by jej pomoc, i za chwile znow trze swoje dziasla lapka:-p.
 
Tak podsumowując te wszystkie żele, to jaki jest godny polecenia??? Bo my jeszcze nie używamy, ale już wiem że trzeba będzie zacząc :tak: Pewnie każde dziecko reaguje inaczej na rózne żele i ciężko stwierdzic jaki najlepszy???
 
reklama
Fajnie Dziewczyny, że poruszyłyście ten temat. Ja już o to pytałam, ale nie na tym wątku co trzeba. :zawstydzona/y:
Patra- super sposób, muszę wypróbować :tak:
 
Do góry