reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

my wózek zmieniamy lada dzien bo tez juz miejsca nie ma.
Alusia a jakbys zamiast mleka jakis napoj, n.p jest tyle herbatek z hippa, ulatwiajaca trawienie,uspokajajca, jabko melisa, malina dziką rózą itd, Ja mialam tak samo jak Ty i herbatki pomogly:tak:
 
reklama
Alusia ja bym najpierw spróbowała ze zwykłą wodą, może mu za sucho jest, nie chce mu się jeść tylko zwyczajnie chce się napić. Może pomoże, bo skoro ma już ząbki to nie przyzwyczajałabym do słodkich napojów w nocy, bo potem trzeba będzie znów oduczać, żeby potem nie było problemów z ząbkami.
 
Moja Adulka tez strasznie sie slini i tzre dziasełka juz zaczełam jej smarowac ale nie widze poprawy, i jakos moje cycki wydaja sie podejrzane Adulka wisi max 5 min na cycku a pozniej juz nie chce,a w nocy to troszke pociagnie i musze ja butlo zapchać bo nie uśnie znaczy sie zaśnie(dodam ze w butli odciagam przez caly dzien max 60ml.znaczy wydusze bo nie mam laktatora)...ale przybiera na wadze i nie placze ze jest glodna wiec moze to moje wymysly :(

Pozdrawiam
 
U nas chrypka z rana i kaszelek i suchy katarek przerodził się w chorobę więc może faktycznie witaminkę c dać na wszelki wypadek.

vercik muszę cię zmartwić, u nas już są dwa ząbki już dość duże, a ręce ciągle w buzi, nawet potrafi się ugryźć:-D Jedyne co to przestał się ślinić

alusia mi się też wydaje, że może to być wina smoczka, może za mały otwór już jest i za dużego wysiłku wymaga w nocy, żeby zjeść więcej.

ewa u mnie podobnie z wózkiem, ale będę wozić w gondoli jak długo się da, bo cieplej jednak mały ma.
 
Dziewczyny dzięki za porady :)
Ada herbatki nie pomagają bo on pije tylko soczek z jabłek bo po tym robi ładne kupki a każda inna herbatka pluje na odległość :)
Ewa dzisiaj będe probować z wodą :) tylko go nakarmie w okolicach 24 i zobaczymy :)
Makro a smoczek raczej nie bo mam przepływowy więc leci w miare szybko ;)

A tak odbiegając od tematu to co jest dobre na przeziębienie w ciąży ?? Mam okropny kaszel i katar ... ;/
 
Alusia na przeziębienie to syrop z cebuli i grzanki z czosnkiem... a pod nos maść majerankowa ;-)
A ze specyfików innego rodzaju to możesz kupić sobie syropki homeopatyczne typu Stodal czy Drosetoux (czy jak to się tam pisze), a jeśli boli cię gardło to TantumVerde... na pewno witaminka C, troche wapna też nie zaszkodzi. Jak katar bardzo cię męczy to możesz na noc sobie psiknąć jakimiś łagodnymi kroplami (np. Nasivin czy Otrivin dla dzieci).
A poza tym to herbatka z sokiem malinowym lub imbirem i pod ciepłą pierzynkę się schowaj :tak:
Wszystkim chorowitym życzę powrotu do zdrówka!
 
Hej,
Czyb wasze dzieci się slinią? Moja córeczka okropnie, wszystko ma mokre i do tego kaszle i wlasnie ten kaszel mnie zastanawia, w pluckach i oskrzelach czysto, podobno wlasnie od tej sliny tak pokasluje. Czy macie podobny problem?

U nas to samo, to chyba znak, że ząbki za niedługo się pojawią, ale w ogóle, to w trzecim m-cu podono maluszkom wzmaża się produkcja śliny, mój Fifi też od tego na początki pokasływał, bo chyba nie wiedział,co ma robi c z ta śliną, ale już jest ok:-)
 
reklama
My też się ślinimy !!!
Białe plamki to ząbki,ale mogą sie długo wykluwać z dziąsełek!!!
Ja używam bobodent,ale niewiem czy to pomaga,wydaje mi się ,że calgel lepszy!!

ALUSIA- ZRÓB tak jak pisze EWA!!
A na katar ephorbium polecam!!!:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry