reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

Bolec go nic nie boli bo on w sumie śpi tylko marudzi przez sen ... (ząbki już ma) ;)
Karmie go w dzień co 3h chociaż on jadlby co 1h ... ;/
Dzięki dziewczyny :) Dmuchawiec sprobuje zrobić tak jak piszesz :))
Aaa i P. będe go budzić tylko że on jak zaśnie to koniec ;) samolot go nie obudzi ;D

Lece dziewczyny bo jestem chora ;/ a w ciąży to podobno groźne wiec szybko musze się wyleczyć :)

Alusia a może mu zimno , albo ciepło! u nas było to samo , też myślałam ,że on głodny , bo za każdym razem chciał cyca , a tu się okazuje ,że mu zimno było!
 
reklama
Penderynka u nas to samo, mala caly czas sie slini i pokasluje. juz od dluzszego czasu tak bylo ale pokaslywala sporadycznie wiec bylam pewna ze to od tej slinki ale od jakis 2-3 dni kaszle czescie i dzis idziemy do lekarza bo zaczelam sie martwic. mam nadzieje ze to nic takiego.najgorsze ze ja troszke podziebiona ostatnio i moze ode mnie cos zlapala:-(
czy wasze dzieciaczki tez maja czasem zablokowany nosek. u nas jakos raz na jakis czas , i zawsze tylko w nocy. czy to mozliwe ze od grzejnikow?
 
Penderynka u nas to samo, mala caly czas sie slini i pokasluje. juz od dluzszego czasu tak bylo ale pokaslywala sporadycznie wiec bylam pewna ze to od tej slinki ale od jakis 2-3 dni kaszle czescie i dzis idziemy do lekarza bo zaczelam sie martwic. mam nadzieje ze to nic takiego.najgorsze ze ja troszke podziebiona ostatnio i moze ode mnie cos zlapala:-(
czy wasze dzieciaczki tez maja czasem zablokowany nosek. u nas jakos raz na jakis czas , i zawsze tylko w nocy. czy to mozliwe ze od grzejnikow?

to chyba od grzejników, bo ja też dziennie z rana myślę ,że mały ma katar , potem to mija!
 
Moja też czasem ma nosek zapchany po nocy. Ale my jużmamy taki rytuał, że w czasie "toalety porannej" pryskamy do noska sól morską i hop na brzuszek na kilka minut i albo sam nosek się oczyszcza, albo wyciągamy aspiratorem jak tam coś jeszcze siedzi. Mała tego nie lubi, ale juz nie marudzi przy tym. Widać stwierdziła, że to norma:-D
 
no wlasnie u nas tez tylko z rana lub jak ja karmie w nocy, dostalam kropelki od lekarza ale sie skonczyly wiec teraz kupilam jakies cos w sprayu dla dzieci firmy calpol i psikam tym albo sola morska i tez aspirator, mam nadz ze to kiedys minie.
 
BeataZ, daj znac co powiedział lekarz, bo jestem bardzo ciekawa.

niuta3, mnie tez sie wydaje, ze to od grzejnikow i po nocy. Zreszta te opinie potwierdzil nasz pediatra.

dmuchawiec, smaruje jej buzie kremem specjalnym Emolium, jak ma krostke rano, posmaruje i po kilku godzinach nie ma sladu.


Ja tez psikam codziennie rano Sterimar do noska, wtedy kichnie kilka razy i zawsze wyskoczy niespodzianka po nocy. Dzisiaj jakos nie kaszle, ale tez jakby mniej sie slini.

Co dajecie dzieciom, zeby ich nie swedzialy dziaselka? Bo moja dziasla nie bola, ale mam wrazenie, ze swedza.

P.
 
Dziewczyny pytanie mam całkiem z innej beczki. Ile miejsca mają wasze maluchy w wózku? Mojemu Adaśkowi zostało jakieś 5 cm. Kiedy planujecie przełożyć maluchy do spacerówek? A może wasze dzieci już w spacerówkach się wożą?
 
Dziewczyny pytanie mam całkiem z innej beczki. Ile miejsca mają wasze maluchy w wózku? Mojemu Adaśkowi zostało jakieś 5 cm. Kiedy planujecie przełożyć maluchy do spacerówek? A może wasze dzieci już w spacerówkach się wożą?

Nasz Maksiu już od września w spacerówce jeździ i nawet tam już za dużo miejsca nie ma ! Te wózki teraz strasznie małe robią!
 
Dmuchawiec a jakim kremem smarujesz, zeby krostek nie bylo? U nas krostki juz sa.

BeataZ u nas identycznie. Maly ma tylko nos zapchany w nocy. Tzn taki suchy nosek. Nad ranem jest juz wszystko ok. Moim zdaniem to wina suchego powietrza. Dzisiaj musze kupic jakis spray do noska, bo widze, ze go to meczy.

Panegiryka ja smaruje malemu profilaktycznie Dentinox N, ale zebow u nas jeszcze nie widac. I ciezko tez mi stwierdzic, czy juz nadchodza.

Ewa85 u nas jest juz niewiele miejsca, ale tak bardzo chcialabym malego jeszcze zime w gondoli przetrzymac. Wiadomo, ze tam mu cieplej. Zobaczymy czy nam sie uda.
 
reklama
My tez jeszcze w gondoli,ale boje sie ,że zimy nie przetwamy w niej !!!
A te wózki naprawde są małe,ja mam po Karolku i na szczęsie nie jest taki mały,ale za to ciężki.Na pierwsze pietro już nie wniose ,nawet na parter .
Niewiem jak ja to robiłam z KAROLEM:szok::szok::szok::szok:.????!!!!!!
 
Do góry