reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

reklama
hhmm no moge sie przyznac ze czasami ich myle i sie myle czy to Oskar czy Oliwier ale jak dwoch lezy kolo siebie to rozponaje bo Oskarek jest troszeczke jednak mniejszy od Oliwierka i widac ta roznice jak sie przyjze ale juz dogania brata i niedlugo bedzie ciazko ale maja jeden znak rozpoznawczy po ktorym poznajemy Oliwier ma na uchu malutka tak jak by blizne czy cos takiego.
 
Ale mamy super chłopaków :) Jonatan 8) Oskar 8) i Oliwier 8) są świetni. Gratulacje dla mamuś :) dla tatusiów też - w końcu też się przyczynili ;)
 
Cześć dziewczyny serdeczne gratulacje dla wszystkich mam, które mają już swoje maluszki po tej drugiej stronie brzuszka ;D ;D Ja ponoć mogłam smiało rodzić po 20 października ale jak do dziś nic się nie wykluło czekam już z niecierpliwością życzę powodzenia wszystkim dla których nadejdzie godzina zero ;D ;D
 
GRATULUJĘ!!!! ale się cieszę !!!! :) ;D mam nadzieję że szybciutko ochłoniesz i napiszesz i wkleisz zdjęcia maleństwa !! jeszcze raz GRATULUJĘ !!!!
miskula7qh.jpg
 
reklama
KLEMENTYNKO moje gratulacje- załapałś się na paź dziernik-a my na listopadowych czekamy na szczegóły.
 
Do góry