reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

Klementynko gorące gratulacje!!!

untitled27tn.png
 
reklama
O rany, dziewczyny, jak mi miło... Dziękuję :)
Najpierw zdjęcie:
witoldjulianp0yk.jpg


Teraz opis:
w sobotę o szóstej rano jakiś skurcz mnie obudził, powtórzył się za siedem minut, więc poszłam pod ciepły prysznic, licząc, że przejdzie. Ale nie i wiedziona jednak intuicją zwlokłam Męża z łóżka i pogoniłam do samochodu :) W szpitalu byliśmy o 7:20 z otworkiem na 5 cm, a Witek przytulił się do mnie o 8:55 ::). Szczerze mówiąc chyba byłam zaspana i obudziaałm się na dobre, dopiero jak usłyszałam, że ważył 3600g. Jakbym wiedziała wcześniej, to nie wiem czy tak łatwo by mi poszło. Acha - wzrostu 56 cm, jak dla mnie - kolos.
No i już wczoraj wyrzucili nas do domku.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, idę walczyć z nawałem ::)
 
Klementynko łezka zakręciła mi się w oku.Ty już jesteś szczęśliwą mamusią tulącą swego bączka Jest cudny.
 
Klementynko aż ci zazdroszczę, że ci tak szybko poszło ale to już Twój trzeci poród więc się nie dziwię. :laugh:
Wituś śliczny no i rzeczywiście bardzo duży, ciekawa jestem jakie to moje drugie bedzie ;D
 
reklama
Klementynko ogromnie gratulujemy ślicznego chłopczyka i expresowego porodu.Chyba wszystkie ogromnie Wam zazdrościmy
 
Do góry