reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

reklama
Klementynko wow!!!!!Gratuluję ślicznego synusia!!!!!!

Jak to się robi, żeby urodzić w takim tempie, chyba zapiszę się do Ciebie na kurs ;D 8) ::)

Życzę dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa!!!!!!
 
No to i ja sie pochwalę. 31. 10 2005 przyszedł na świat Patryk:) 3550 34 cm. Poród wspominam źle więc dopuki nieurodzicie to nieopisze. Zdjęcia wkleję jak tylko mąż mi pomoże. Pozdrawiam serdecznie.
 
Agak29 moje gratulacje !!!
A co do porodu to tak jak mówisz narazie nic lepiej nie pisz bo nastraszysz dziewczyny ;) a przeciez kazdy porod jest inny.
Czekam na zdjęcia ;D
 
Agak29 ogromne gratulacje.
No i proszę mamy zaledwie 3.11 a tu codzieennie nas przybywa. Bardzo wam zazdroszczę że juz jesteście "po"
 
GRATULUJĘ agak urodzenia Patryczka
mylove23ez.gif
:) bardzi się cieszę :) ucałuj malutkiego od cioci karoliny ;D
 
reklama
Do góry