reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

reklama
kalinko super! na pewno go wypuszczą !!
okgg9ru.gif
 
Pycha pisze:
LISTA LISTOPADOWYCH MAM I ICH DZIECIACZKÓW:


1. Sylvi               34 t.c.       30.09.2005r., godz. 22:00       chłopiec Oliwier 2550 & chłopiec Oskar 2150
2. Kalina             36 t.c.       03.10.2005r., godz. 11:30       chłopiec Jonatan
 
Hej. Już jesteśmy w domu. Mam za sobą dwie średnio przespane nocki i jakoś uczymy sie być ze sobą- Jonatanek i ja. Wazy 3060, karmię piersią, głównie śpi non stop, musze go budzić na karmienie, ale jak się w śroidku nocy wybudzi to koniec...Ale mam go, tulę, dziekuję Bogu za niego i za jego zycie. Trzymajcie za nas kciuki.
 
faktycznie dzięki Bogu kalinko , super że masz go przy sobie. Teraz już na pewno będzie dobrze! Czekam na jakieś zdjęcia z domowych pieleszy!
 
reklama
Do góry