reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

Hej dziewczyny. Walcze z kupkami- pojawiła się śluzowata krew i pediatra kazał odstawić z mojej diety mleko. Faktycznie, kupki lepsze, krew znikła...Mam więc 3 alergika w rodzinie i jestemskazana na brokuły, jabłka ryż i indyka..choc tego ostatniego nie wie, ptasia grypa w końcu... ;D Co do zdjęć spróbuję nastepnym razem cos podesłać. teraz ciii, bo maluch spi...
 
reklama
Kalinko, jak piszesz o diecie to przypomina mi się mój 6 i 7 miesiąc ciąży, wtedy miałam ostre bóle woreczka żółciowego i musiałam przejść na sucharki, twaróg i ewentualnie gotowanego kuraka.Myślałam, że to będzie trwać wiecznie, ale po półtora miesiąca wszystko minęło, jem już wszystko. Także wierzę,i życzę Tobie, żeby to wszystko się wyjaśniło i unormowało jak najszybciej, bo wiem jak trudno być na diecie, gdy ma się apetyt (a jak maluszek pije, to chyba apetyt dopisuje co?)
 
Wysyłam zdjęcia z domowych pieleszy...jest poranek, Jonatan ma 3 tygodnie...
j5vw.jpg

jo8py.jpg
 
kalinko ale masz fajnie, ze masz już w domku swoją pociechę  :) a jak tam starsze dzieciaczki też zadowolone z małego braciszka, czy np narzekają, ze dzidziuś płacze itd... ???
 
Kalinko cudowny Jonatanek!!!!, ale Ci zazdroszczę, też już chciałabym mieć malutką przy sobie, a tymczasem ciągle myślę, że to już,bo coraz częściej boli mnie brzuszek
Pozdrawiam serdecznie i życzę duuuuuuużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa!
 
reklama
Kalinko śliczne maleństwo, aż się chce potrzymać już swoje. :laugh:
Faktycznie brakuje nam tu chłopaczków Sylvi do kompletu.
 
Do góry