reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

reklama
Wiecie o ja chyba bym sie zapisała jako druga - mam juz dos bycia słonicą. Do tego porzadnie teraz przeziębiona:(
 
A ja już bym chciała zobaczyć i przytulić moją kruszynkę. Wiem że dla niej to najlepiej żeby siedziała sobie w brzusiu jak najdłużej, ale jak tak czytam relacje z porodów na stonkach wrześniowych i październikowych mam i jak tak patrze na te maleństwa to wymiękam i płaczę jak głupia. Tak bardzo im zazdroszczę tych zdrowych ślicznych dzidziorków.
 
ja też chcę być następna!!!!!!! podobno od 15 października już spokojnie mogę rodzić.
chyba poproszę męża, żeby mnie wziął do supermarketu i włączył 5 bieg ;D. Efekt podobno gwarantowany. :laugh:
 
Ja chcę być następna!!! Mam juz strasznie dość tej ciąży. Nie mam w co się ubrać, nie mam butów, nie mogę spać, a mąż na mnie mówi: Balbinka! Anulka59 - z jakiego miasta jesteś? Mnie też lekarz powiedział, że moge pod koniec pażdziernika rodzić. Nie wiem, jak ja wytrzymam ten miesiąć! ::)
 
reklama
Graza jestem z Goczałkowic(na dole mapy słynne jezioro goczałkowickie)a rodzić będę albo w Bielsku w klinice w której mój ginekolog ma kolegę gdzie jest"fool wypas"-1lekarz,1położna,dowolne pozycje w 2okresie porodu i personel "ma serce"dla rodzącej lub w Pszczynie na dyżurze mojego lekarza.
 
Do góry