reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

mia moje gratulacje !!!
efka21 trzymam kciuki za ciebie żebys miała łatwy i szybki poród :laugh:
Kalinko ucałuj Jonatanka no i wklej troche zdjeć, żeby pokazać jak mały rośnie ;D
 
reklama
Efka, trzymam mocno kciuki, życzę szybkiego porodu i wyzdrowiej szybko, zrób to chociaż dla dzidziunia
ale masz fajnie, a ja chodzę i czuję, jakbym miała jajko znieść

czekamy na wieści, trzymaj się :-* :)
 
No i jesteśmy już w domku... :)
całe i szczęśliwe Jowitka przyszła na świat 31.10.05 o godz.21.55 siłami natury ja to zwą...
nie mogę się na nią napatrzeć i na cieszyć taki mój skarb... zaraz będą zdjęcia i jak chcecie opowieści o porodzie.. :)
 
cammi gratulacje !!!!

czekamy na zdjęcia, no i oczywiście na opowieści o porodzie...mam nadzieję, że poród nie był najgorszy ;)
 
Gratulacje Cammi!!! Napisz nam jak duże jest Twoje dzieciątko.

4.jpg
 
Pierwsze karmienie gdzieś godzine po porodzie bo mame tak długo szyła pani doktor..
pierwszekarmianie8px.jpg

Tu z mamą podczas odwiedzin..
podczaswizyty5ob.jpg

No a tu przed chwilą spię sobie wśród stokrotek..:) najedzona i szczęśliwa bo w domku z mamą
terazpiewdomkuwsrdstokrotek8gk.jpg
 
cammi gratuluję córeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

... no to się teraz naprawdę dzieciaczki sypią... ;D
 
reklama
Do góry