reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

reklama
u nas z wozkami bylo tak, gondola byla beee od urodzenia, potem krotko nosidelko, od 4 miesiaca skladany wozek, z odchylanymi plecami (dla dzieci od 3 miesiec juz odpowiedni) i do dzis go mamy, na przecenie w Londku kupiony, jak sie bajery poodczepia do robi za lekka parasolke, a tak wyglada jak normalna spacerowka,

maxin masz takie nosidlo na plecy?? i jak teraz ja nosisz? wozisz?

my na piechote to tylko do sklepu i na plac zabaw a tak to wozek albo rower, slabe z nas piechury :zawstydzona/y:

zapodaje temat: Normalne lozko czy ktoras juz z was kupowala? z jakimis barjerkami itp? my mamu tu po wlascicielach taka normalna 1osobowke, a w sklepie widzialam dla 2 latkow takie niskie i z malymi barjerkami, czy to warto?? czy od razu na szerokie wody??
 
Ola_o dzięki za odpowiedz :-)
Toola my mamy łózko dla Agi z ochronna barierka, chyba jednak balabym sie bez.a
 
Aha, Toola, elektroniczna niania to poprostu taki podsłuchiwacz dziecka, nadajnik w jednym pokoju odbiornik w drugim. Chce słyszeć Asie jak bedzie spała, a ja z Aga bede sie bawiła w drugim pokoju.
Trini Ty chyba tez masz taką nianię, jakiej firmy?
 
Toola, elektroniczna niania to takie dwa urzadzenia. jedno stawiasz w pokoju dziecka, drugie obok siebie i jak dziecko sie obudzi to niania daje ci znak ze czas sie ruszyc i zobaczyc co sie dzieje :)
 
My mieliśmy przez pierwsze 7 miesięcy pożyczoną nianię z monitorem oddechu firmy Angel Care. Rewelacja. Nic nie buczało. Dwa kanały. I jaki miałam komfort z tym monitorem oddechu. Spałam spokojnie nie martwiąc się o bezdech czy nagłą śmierć łóżeczkową. Parę razy nam się uruchomił alarm (tzn. że Ania nie oddychała przez 20 sekund!!! Po pierwszych 10 sekundach był sygnał ostrzegawczy). Od razu stałam na baczność przy łóżeczku i ją budziłam lub sama się budziła).
Chyba są też same nianie tej firmy.
 
reklama
Toola ja mam zamaira przeniesc Natalke do lozka jak przeprowadzimy sie,chco po glebszych przemysleniach,chyba zrobie to na miesiac przed przeprowadzak,bo wiadomo nowy dom,otoczenie moze zle wplynac na zmiany.Tylko u nas maly problem bo jej pokuj jest dosc ciasny,hehe wiec jakos trzeb bedzie przemeblowac aby wcisnac lozko,ale samA niewiem jakie?Moze takie niskie bylo by lepsze jak mowisz ,podobaja mi sie meble z Ikea,ale lozka z serii mammut jest tylko niebieske ,albo rozowe.nie moje kolory,wolala bym zielone,zolte,pomaranczowe,bo z naszym stolikiem i krzeslem by sie gryslo,jak dla mnie za kolorowo:-D
60933_PE166984_S4.jpg


albo cos takiego jej kupie,dziecko od 18m-cy do 5 lat moze w nim spac;-)Bardzo podoba mi sie juz widze w nim Natusie:-D
50-3771408A68UC424632X.jpg
 
Do góry