reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

reklama
narazie nie chce do wiosny pozbywać się mojego godolowego ze spacerówką na pompowanych kołach - ale szukam czegoś lekkiego i do auta na któtkie wypady np. do sklepu - wtedy -- hop - parasolkę do bagażnika - a na spacery to jak najbardziej - ten który mam ...
 
Kropecka ja sie nie znam na takich wozkach.:)
Simama najlepiej jak spytasz tu w polecam odradzam lub na forum gazety.tam napewno ci doradza konkretnie jesli chodzi o ta firme bo ja jej zupelnie nie znam.

a polecic to moge ci Inglesine , kolezanka ma i slicznie sie prezentuje ma dosc duze kola jak na parasolke i jest malenki po zlozeniu!
 
Nie wiem, o której Inglesinie piszesz Lilith. Ja mam Inglesinę Trip i jestem zadowolona. Na wyjazdy i małe wypady super - mała, lekka (6,5 kg) i szybko się składa.
Ale na spacery lub po zakupy na mieście to i tak używam ten głęboko-spacerowy. :-)
Ja mam czerwoną
TripAN1.jpg


InglesinaTripAN7.jpg
 
No miałam parasolke dla Ignaca właśnie od wrzesnia bo za cholerę nie chciał w gondoli leżeć i już

Potem kupiłam mu już spacerówkę.

Sprawdź czy się mieści do bagażnika przede wszystkim my kupiliśmy taką że trzeba było ją zgiąć :)
Aga
 
moja już w sieprniu nie chciała jeździć w gondoli - wiec jeździła w foteliku - na szczęscie miałam wpinany w stelaz - potem jakoś pod koniec paździrnika zaczęłam ją wozić w spacerówce (bo jak było chłodniej to się nie mieściła w kurtce do fotelika),. A na wiosnę kupiłam parasolkę. Teraz ta spacerówka to WIELKA atrakcja (bo dawno nie była używana bo jeździ w parasolce od kilku miesiecy). Wcozraj siedziała w niej na polu 2,5 godziny i nawet nie chciała wyjsć a normalnie to tylko biega.,... albo rowerek
 
zmieniaj sie naszym dziecia,Natalka czasami woli spacerowke bo rzadko ja uzywamy,bardziej na wyjazdy bo jest lekka,a wozek w sumie tez d czasu do czasu,bo do parcy wciaz nosze ja na plecach:rofl2:juz troche wazy i zima bede musiala wczesniej wstawac by zdrazyc na autous,obecnie jezdzimy pociagiem stacjie mamy pod nose,ale nie usmiecha mi sie targac wozka z mala po schodach,autobusem troche dluzej sie jedzie,ale coz nosci jej wiecznie nie bede:no:

za niedlugo wozki pojda w kat:-D
 
Spóźnione wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ! :-)

I mam pytanko: czy mogłybyście polecić jakąś elektroniczną nianię, słyszłam, ze niektóre charczą.
 
reklama
canpol baby wydaje takie nieprzyjemne dźwięki
moja szwagierka ma philipsa - i wydaje mi się że jest to fajna rzecz, odbiornik jest przenośny, malutki, baza bardzo czuła - niestety nie wiem dokładnie jaki model
 
Do góry