reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

reklama
ja butelki na pewno nie kupię za prawie 100 złotych. A co do karmienia i wstawania to mysle ze do tego niespania w nocy mozna sie przywzyczaic jak i do wczesnego wstawania do pracy. Po prostu trzeba sobie calkowicie przestawic rozklad dnia :)
 
ja kupie na pewno te butle z serii baloni chyba jedną mała tylko,bo nie wiem po co mi więcej,skoro bedę karmic cycem....nie pracuję,będe karmic prawie do roku,więc nie wiem...tylko właściwie,zeby herbatkę było do czego nalac...a ewe te opowieści o wstawaniu co 3 godziny są chyba trochę przesadzone...moja mała potrafiła wisiec na cycku prawie cały dzień,więc owszem wisiała 3 godziny,ja chciałam ją położyc,odessac od cycka ona w ryk i od nowa:)potem jak miała prawie 6 m-cy to w nocy potrafiła się budzic co chwilę,bo nie bardzo chciała jeśc co innego,a nie najadala się,karmiłam ją cyckiem ponad rok i powiem ci,ze teraz też nie wiem jak to się dzieje,ale jakoś chyba dziecko daje tyle powera...teraz sobie nie potrafię wyobrazic,ze mogłam ją nosic np.5 godzin non stop,bo miała kolki...w nocy budziła się o 3 np. i bawiła się do 5 rano...różnie to jest,a wszystko da się wytrzymac sama zobaczysz:)))))))))))))))))))))))))))a+t też się napaliłam na tą butlę(pod wpływem programu of course)ale za droga jak dla mnie,poza tym nie sądzę,zebym potrzebowała...aha,a co do wysypiania się to ewe moja mała ma 2,5 roku,a ja nie pamiętam kiedy ostatnio się wyspałam:)właściwie to odkąd ewa jest na swiecie nie zdarzyło mi isę:))))))))))
 
Mi ta butle zasponsoruje moj tata, a jakie beda te pozostale - na razie nie wiem - za malo sie dowiadywalam na ten temat
 
Z tym zadowoleniem to sie chyba okaze dopiero jak nasze maluszki beda juz z nich chleptac. W koncu dla nich to wszystko a nie dla nas ;)
Lilith a kupilas rozowa butelke? Ja sie jakos ciagle boje rozowych rzeczy ;) bo jesli jednak to nie Ala tylko Filip? ;)
 
kupilam rozowa i pomaranczowa:):) bo poprostu mi sie podobaly:) teraz wsumie wszystko jest uniwersalne moim zdaniem i nie trzeba patrzec na to ze to jest takiego koloru a to takiego:)

a ja jednak zdjec nie dam bo pada mi kom ijuz 7 razy restart robilam:(
 
Dziewczynki a co myślicie o wózku X-lander XA. Wszystki mi w nim pasuje oprócz tego, że nie ma regulowanego podnóżka :( co jest problemem....
Czy któraś myśli o tym wózku?
http://www.xlander.com.pl/pl/
Wózek ma wpinane trzy części (gondola, spacerówka, fotelik)
pięciopunktowe pasy
obrotowe koło
regulacja rączki
płynna regulacja oparcia
pokrowiec na nogi na spacerówkę
kosz na zakupę
zdejmowane koła
stelaż z lekkich stopów
popowane koła
obrotowe przednie koła z blokadą
waga 14,5 kg



I co myślicie??
 
reklama
Do góry