reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

Bedytko, tylko, ze ja bede Sare zawozic do przedszkola przed praca, czyli kolo 8:30, wiec wstawac bedziemy tylko pol godzinki wczesniej niz zwykle, wiec nie wiem czy przejdzie u Sary to lezakowanie :baffled::sorry:Zwlaszcza, ze ona nie usiedzi w miejscu 5 minut :sorry: No chyba, ze bedzie widziec, ze inne dzieci leza, to tez sie polozy :sorry:
A poza tym to chyba wolalabym, zeby na drzemki nie chodzila, bo pozniej bedzie mi w dupe dawac w domu do polnocy ;-):-D;-)
sandra w takim razie sprawdź sobie rozkład dnia w przedszkolu, często śniadanko jest ok. 8.00 szkoda żeby Sarka takie atrakcje omijały:-D a w towarzystwie dzieci się inaczej zachowują, może akurat jej się leżakowanie spodoba;-)
 
reklama
sandra w takim razie sprawdź sobie rozkład dnia w przedszkolu, często śniadanko jest ok. 8.00 szkoda żeby Sarka takie atrakcje omijały:-D a w towarzystwie dzieci się inaczej zachowują, może akurat jej się leżakowanie spodoba;-)
Wlasnie we wtorek jedziemy sie zapisac, wiec dowiem sie dokladnie wszystkiego, zeby potem niespodzianek nie bylo ;-):-)
 
Jak już temat o przedszkolu jest poruszany, to mam pytanko:
Które dzieciaki prawdopodobnie pójdą w tym roku do przedszkola?
 
Pszczoła idzie juz za 2 tygodnie do przedszkola:szok: (sama chce), na razie na 2-3 godziny 2-3 razy w tygodniu, a od wrzesnia bedzie na 5 godzin chodzic:tak:
 
Które dzieciaki prawdopodobnie pójdą w tym roku do przedszkola?
Sara na 100% od wrzesnia bedzie przedszkolakiem :tak:I to w pelnym wymiarze godzin ;-)

Dominique, u Was mozna od polrocza dziecko do przedszkola poslac? Super :tak: Sama chetnie bym Sare poslala chociaz ze 2 razy w tygodniu, ale niestety u nas mozliwosci takiej nie ma :sorry2:
 
reklama
Pszczola idzie do prywatnego w bloku obok:tak: Mozna tam zapisywac w kazdej chwili. 15 dzieciakow maksymalnie tam uczeszcza, od 3 do 5 lat, jest angielski, rytmika, zajecia plastyczne, teatralne i itp.. Kosztuje 8 zl za godzine (jak chce sie tak z doskoku zostawiac dziecko), 400zł ( w tym wyzywienie, oplata za zajecia dodatkowe plus ubezpieczenie) za 5 godzin dziennie, a za 10 godzin 480zł chyba kosztuje:confused: Bylysmy juz z Pszczola na rekonesansie placowce i z dziecmi na placu zabaw. Pszczola sie idealnie odnalazla i nawet bila sie z jednym chlopcem (rzucil w nia piaskiem, to go zdzielila w banke i tak sie okladali przez chwile:zawstydzona/y:). Pani wychowawczyni i dyrektorka w jednej osobie stwierdzila, ze Pszczola sie nadaje do chodzenia do przedszkola i w ogole myslala, ze ma juz ze 3 lata skonczone:-p
 
Do góry