reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

a ja bym chciała, żeby Piotrek drzemał w ciągu dnia choć z godzinkę.... najwyżej by szedł spać o 22-ej, ale przynajmniej by przesypiał całą noc.
a jak nie śpi w ciągu dnia to jest horror. zasypia nam koło 20-ej i budzi się wyspany o 3-ej w nocy i opowiada coś głośno misiom. potem wykrzykuje coś o diabłach, generalnie nas budzi i spać nie można. ja dziś przez niego obudziłam się o 8:30 jak przyszła niania. nie wspomnę o tym, że do pracy chodzę na 8:30 :baffled:
 
reklama
Leyna- oj tak po obiadku godzinka i bedzie ok.; musisz mu wyregulowac spanie bo przy dwójce to się wykończysz

"Jak oduczyć dziecko nocnego przechodzenia do łóżka rodziców??????????????????????"


idzie jak we snie albo w amoku, nawet jak K. jeszcze nie śpi tylko siedzi przy kompie to widzi ,to ona jak automat z psem pod pachą ładuje sie do łóżka nie zwracajac absolutnie na nic uwagi
czasami jest to godz. 2-ga a czasami szósta, i tak pocichutku i delikatnie ze nas nawet nie obudzi:baffled:
 
Mada wydaje mi się, że musicie ją za każdym razem kiedy do was przyjdzie odnosić do jej łóżeczka, aż do skutku:sorry2:
 
Leyna musisz mu leżakowanie wprowadzić po obiedzie:tak: bo inaczej się zajedziesz:tak:

hmm, a Wy myślicie że my go nie zmuszamy do leżakowania? albo niania? owszem, zmuszamy, ale jak on mówi, że spać nie będzie, to spać nie będzie. czasami nawet na siłe nie wychodzi :baffled::angry:
 
Leyna- ja aby młoda zaliczyła drzemkę to muszę albo koło niej leżeć(co już stosuje bardzo rzadko ) a już koniecznie siedzieć i opowiadać nudną bajkę smętnym tonem:baffled:więc wiem jakie to trudne:sorry2:

dziewczyny ja jak wiem, że zmierza nam do łózka to ją przechwytuje i odkładam do jej łózeczka ale częściej jest tak, że ona się wkrada pod kołdre nam ze my nawet nie wiemy kiedy(śpi skulona na skraju łózka albo w nogach:nerd:), dopiero nad ranem spostrzegam ze spryciula śpi w naszym łózku:blink:
 
a Sandrus o ktorej Sara ci wstaje?:)
Domiska, idzie spac kolo 20:00 (wiadomo sa male wyjatki) i spi do 8:00, czasami odrobine krocej, czasami dluzej - do 9:00 sie zdarzy - dluzej spi jak mam wolne, bo nie budzi jej moje krzatanie sie:tak: (zasypia jedynie czasami w samochodzie jak skads wracamy na godzinke max. , wtedy idzie spac poznoooo i wstaje i tak kolo 8:00-9:00) :tak:

Mada, tez mysle, ze musicie ja systematycznie odnosic do jej lozeczka, no ale widze, ze Ami to mala spryciula, ktora ukradkiem wkrada sie Wam do lozka ;-)
Nie wiem kochana co radzic :sorry2:
 
Leyna a Piotruek spokojnie nie posiedzi z godzinę na jakiejś bajce np., wiem że to nie najlepszy sposób, ale może jakość odpocznie i wytrzyma dłużej wieczorem, żeby nockę przespać w ludzkich godzinach...
Aluta dalej śpi w dzień, a w nocy przesypia 11-12 godzin, obojętne o której idzie spać...
 
reklama
u nas podobnie jak u bedytki.. mala jeszcze glownie spi w ciagu dnia tak z godzinke.. czasami sie zdarzy ze nie spi ale wtedy lezy na lozku czy kaze jej wlasie posiedziec spokojnie na kanapie .. ale nie jest to czesto:)

a spac w nocy ojjj potrafi dugasno :D
 
Do góry