reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

reklama
Tak moja Paula obowiązkowo:-D
wstaje rano o 7.30,a później kładzie sie dokładnie miedzy 13.00 a 13.15.
Kładzie sie sama:-):tak::-D oglada na MINIMINI bajkę "Małgosia i jej buciki" i mówi,ze jak sie skończy to pójdzie spać:-)
Śpi tak średnio do 14.00-14.30
 
badaicka ijeee alez ci zazdroszcze ze mala sama sie kladzie spac!!! grzeczna dziewczynka :))

u nas mala spi prawie ze codziennie ale zawsze my ja musimy klasc.. tragedia wrr :D le potrzebuje tego snu wiec dobrze :)
u niani maja "nap time" i klada sie i spioszkaja tez zazwyczaj kolo godziny :)
 
bedytko wlasnie weszlam na forum zeby to samo napisac a tu prosze Twoj post..

mi dzis mala nie spala.. jest przed 17sta wiec juz drzemki nie bedzie wr... a widzialam ze byla zmeczona ale za nic nie chciala spac no wiec..

ale podobnie jak bedytka mam nadzieje ze jutro bdzie normalnie drzemka :)
 
A mi dzisiaj wyjatkowo (pewnie przez chorobe) Jagoda spala 3 godziny:szok: Za to wieczorem poszla spac dopiero przed 23...
 
a do kiedy dzieciaki powinny spac w ciągu dnia??
może na czas letni moja sie przestawi, bo czasami bardzo nie poręczne są te drzemki, jak jest ładna pogoda to szkoda dnia na spanie a w wózku nawet jakbym ja na siłe włożyła to już sie nie wyśpi-nie mieści sie na tyle aby w nim spać:baffled:
Ami spać sama nie pójdzie, nawet jak ziewa to sie nie połozy sama ,dopóki nie usiądę obok i nie poczytam i nie poczekam az usnie- bardz to upierdliwe jest i męczące:sorry2:
 
Badaicka, super, ze Paula potrafi sama sie polozyc w ciagu dnia i zasnac na chwilke :tak::-)

Sara juz od dluzszego czasu nie spi w ciagu dnia, nie ma takiej potrzeby, a wieczorem ma wiecej sily niz ja :-p Czasami jak ona zasypia, a ja leze kolo niej i czytam ksiazke przy leciutkim swietle, to mnie zaczynaja sie oczy zamykac, a ona dalej gada i gada :baffled::-p
Zasypia srednio o 20:30, wstaje przed 8:00.

Jedynie kiedy potrafi zasnac na chwile w ciagu dnia to w trakcie jazdy samochodem w godzinach popoludniowych :tak:
 
reklama
troszkę nam się przesunęło spanie przez zmianę czasu, ale do przodu:sorry2:
mada chyba nie ma jakiejś normy na "spanie w dzień" sama wyczujesz kiedy Ami będzie miała dosyć drzemek w dzień:tak:
 
Do góry