reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

u nas to z drzemka jest tak że gdybym jej nie położyła to ani by nie pomyslała o spaniu ale po przeczytaniu kilku bajek odlatuje:-p
 
reklama
Kochane wiem,że pogoda piekna i nie siedzimy przed kompikami ale mam nadzieję,że zagladacie tu mimo wszystko dlatego słuchajcie:
JEŻELI MIAŁYSCIE NA NASZEJ KLASIE POBLOKOWANE GALERIE PRZED NIEZNAJOMYMI TO TERAZ PO WPROWADZONYCH ZMIANACH FOTKI SĄ ZNOWU OGÓLNODOSTEPNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JESLI CHCECIE ZNOWU ZABLOKOWAĆ FOTKI TO TRZEBA TO ZMIENIĆ W USTAWIENIACH ALBUMU!!!

PRZEPRASZAM,ZE W TYM WĄTKU ALE NIE WIEDZIAŁAM GDZIE UMIEŚCIĆ TA INFORMACJĘ
n-k podaje,ze jeśli galeria była zablokowana to do fotek osoby nieupoważnione nie maja dostępu jednak ja to sprawdziłam i tak niestety nie jest:baffled:
 
Ostatnia edycja:
no i już po spaniu u nas zupełnie w ciągu dnia:tak: Aluta da się na chwilę położyć do łóżka, poleży, pogada i wstaje, twierdzi, że już się wyspała:-p
 
u nas w zasadzie tez już nie ma spania w ciągu dnia (no chyba, że na prawdę porzadnie się na spacerze wymeczy, albo jest w żabuchu- bo tam działa psychologia społeczna:-p)
na szczęście ma to wpływ na wieczorne zasypianie:-)
ale niestety- nocne pobudki się w dalszym ciągu zdarzają:-(
 
Sara dzisiaj urzadzila sobie prawie 2 godzinna drzemke :eek: Sama polozyla sie do lozka, kazala sobie przeczytac bajke (mojej mamie) i zasnela :-pMoja mama zadowolona bo pierwszy raz od dluzszego czasu mogla spokojnie obiad zrobic :tak:
Tylko ciekawe o ktorej zasnie wieczorem, nie chce nawet o tym myslec ;-):-p
 
Sara dzisiaj urzadzila sobie prawie 2 godzinna drzemke :eek: Sama polozyla sie do lozka, kazala sobie przeczytac bajke (mojej mamie) i zasnela :-pMoja mama zadowolona bo pierwszy raz od dluzszego czasu mogla spokojnie obiad zrobic :tak:
Tylko ciekawe o ktorej zasnie wieczorem, nie chce nawet o tym myslec ;-):-p
i jak, o której zasnęła??
Aluta ostatnio też spała, zmusiłam ją po prostu, od tygodnia już była straszna koło 18, a jak się zdrzemnęła to zaraz lepsza była do wieczora:-p
 
reklama
Mój synek jak jest w żłobku, to sobie pewnie trochę kima w czasie leżakowania, kładziemy się spać koło 19.45 po paciorku i czytamy bajki (dostał kiedys taka badziewną książke ,że aż mi włosy dęba stają jak czytam ich konstrukcje zdań więc wymyślam swoje :p) i zasypia przed 21. :) Jak jest ze mną w domu cały dzień to pada jak muszka o 20 i obywa się bez żadnej drzemki:)
 
Do góry